Napište, co hledáte

Pohled do ložnice, sonda do duše?

Pohled do ložnice, sonda do duše?

Share

Ložnice – místo, kde každý z nás tráví skoro třetinu každého dne. Soukromá komnata, kam chodíme relaxovat, a která zůstává očím většiny návštěv uzavřená. Chcete mít ložnici podle aktuálních trendů? Nemusíte procházet stovky časopisů a instagramových účtů. Stačí navštívit nabídku jihočeské firmy Kvalitex, která právě vydává novou kolekci ložního prádla. Najdete v nich osvědčenou klasiku i horké novinky. A čím se můžete při výběru inspirovat?

Minimalismus podle Kon Mari

Když Netlflix odvysílal pořad s japonskou průkopnicí minimalismu Marií Kondo, asi netušil, jak velkou revoluci ve světě způsobí. Miliony lidí se vrhly na vyklízení zaplněných domovů s myšlenkou ponechat si jen to nejnutnější. Tento trend se nevyhnul ani ložnicím. Minimalismus se tu projevuje zejména jako absence rušivých prvků. Bojíte se, že váš pokoj bude vypadat jako sterilní nemocniční prostředí? Pořiďte si povlečení s decentním vzorem, designovou lampu nebo zajímavý noční stolek a ložnice bude hned vypadat útulněji.

Boho styl – pro milovníky etna a hippie módy

Je pro vás minimalismus moc svazující a neosobní? Milujete barvy a trochu alternativní výzdobu? V tom případě jste ideálními adepty pro zařizování bydlení ve stylu zvaném boho nebo hippie chic. Jak toho dosáhnout v ložnici? To už je čistě na vás, boho styl nechá prostor vaší osobitosti, zálibám a fantazii. Pověste si nad postel lapač snů, použijte dekorační polštářky, nakreslete si na zeď mandalu a dejte na noční stolek solnou lampu. Nebo se zaměřte na postel, kde se bude krásně vyjímat nějaké netradiční povlečení, třeba s oblíbeným vzorem paisley, které Kvalitex nabízí v atraktivní petrolejové barvě.

Ložnice jako oáza luxusu a pohodlí

Ložnici můžete pojmout i jako místo, kde se budete cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu. Inspirujte se prací současných designérů. Ti sází na vzdušné ložnice s minimem nábytku. Vyhněte se také velkému stropnímu osvětlení, lepší službu udělají lampy, které dodají měkké tlumené světlo a navodí příjemnou atmosféru.

Luxusního vzhledu ložnice docílíte hlavně použitými materiály. U povlečení je sázka na jistotu bavlněný satén, který je na rozdíl od toho umělého příjemný na dotek, neklouže a v létě chladí. V nové kolekci najdete povlečení s jemnými květinovými vzory i takové, které přiláká pozornost každého návštěvníka.

 

Jestli vás po přečtení předchozích řádků chytla touha pořídit si do ložnice nový set povlečení nebo třeba doplnit její vzhled dekoračními polštářky, stačí otevřít stránky e-shopu Kvalitex a můžete vybírat!