welches wallet für welche kryptowährung steuern kryptowährungen tausch vergleich kryptowährungen börsen kryptowährungen kurse bitcoin die höhle der löwen kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Residence Luxemburg

Share

01Popis projektu

Residence Luxemburg je solitérní bytový dům s vlastním pozemkem, který slouží jako parkovací plocha a rekreační zahrada. Objekt má pět nadzemních podlaží a nabízí celkem třináct bytových jednotek v dispozicích 1+kk, 2+1, 3+kk a 3+1 o velikosti 32 m² až 138 m². Součástí většiny bytů je zimní zahrada, lodžie nebo balkon s výhledem do zeleně a přilehlých městských částí, z vyšších pater je krásný výhled až do vzdáleného okolí. Pro rezidenty je na pozemku dvanáct parkovacích stání, po dohodě bude k dispozici i společná recepce.

Tento rezidenční projekt nabízí budoucím obyvatelům kvalitní bydlení s důmyslným řešením vnitřních dispozic, za použití kvalitních materiálů. Je koncipován jako luxusní, moderní a pohodlné bydlení s širokou občanskou vybaveností v nejbližším okolí a výtečnou dostupností MHD. Developerem projektu je společnost RAPEX export-import s. r. o. se sídlem Prosecká, Praha 8, Česká republika.

Kolaudace projektu úspěšně proběhla dne 12. prosince 2010. Bytové jednotky jsou ihned k nastěhování. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

RAPEX export-import s.r.o. www.residenceluxemburg.cz zde