Napište, co hledáte

ROHAN CITY

Share

01Popis projektu

Developerský projekt Rohanského ostrova v Praze 8 vytváří nové moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum o rozloze cca 202 000 m2, které leží na rozhraní osobitých komunit Karlína, Invalidovny a Libně.

Celý koncept tohoto projektu je postaven na jedinečné poloze tohoto území, které je rozsáhlými plochami zeleně, tzv. „Zeleným ostrovem“, těsně spojeno s řekou Vltavou. Tento zelený pás a vodní plochy jsou doplněny dalšími velkými plochami zeleně.

Celý komplex tak poskytuje dostatek možností pro odpočinek a relaxaci. Při procházce po Rohanském ostrově ucítíte výrazný genius loci tohoto místa. Rohan City nabízí ideální prostředí pro bydlení i práci v Praze 8. Urbanistická struktura projektu i jeho výškové členění vychází z blokové zástavby okolních městských čtvrtí, která se ale směrem k řece rozvolňuje do soliterních viladomů.

Cílem je co nejvíce obyvatelům Rohanského ostrova umožnit přímý kontakt s řekou a jedinečné výhledy na ní i na panorama města Prahy. Jednoznačnou výhodou Rohanského ostrova je výborná dostupnost jak individuální tak i městskou dopravou (metrem i tramvají). Celý areál je navíc obklopen fungující městskou infrastrukturou, která v budoucnu bude ještě posílena novými plánovanými projekty.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Sekyra Group, a.s.Rohan Citypřipravuje se