Napište, co hledáte

Soutěž Electrolux Design Lab 2014 hledá nápady pro zdravý domov

Share

15697lCelosvětová soutěž Electroklux Design Lab pokračuje i příští rok. Tématem dvanáctého ročníku jsou otázky zdraví a udržitelnosti Vytváříme zdravý domov.

Electrolux Design Lab 2014 vyzývá studenty celého světa, aby se zapojili do souboje o šestiměsíční hrazenou stáž a 5000 euro tím, že zašlou své nápady na inovativní design pro naše domácnosti budoucnosti. Letošní téma Vytváříme zdravý domov, nastoluje řadu otázek: Jak vést v budoucnu kvalitní život? Jak vytvořit příjemné místo k životu, a jak se starat o sebe i své blízké? Odpovědi na tyto otázky by měly být kreativní a pro uživatele co nejjednodušší.

Soutěž hledá náměty na výrobky, doplňky, spotřební zboží a služby ve třech oblastech: potěšení z vaření, péče o textilie a čištění vzduchu. Do soutěže se lze zapojit velmi snadno: každý účastník zašle náčrt svého konceptu spolu s jeho popisem včetně přínosu pro uživatele. Příspěvky do soutěže je možné zasílat od 1. března až do data uzávěrky 6. dubna 2014. Více o soutěži i jejím zadání naleznete na webové stránce Design Lab.

Internetová soutěž přináší celosvětové uznání

Nejlepší příspěvky budou zveřejněny na webových stránkách Design Lab, a díky jejich propagaci prostřednictvím sociálních sítí získají studenti příležitost ukázat se publiku po celém světě. Rozdělení soutěže na několik kol dává studentům příležitost své koncepty dále rozvíjet, mohou zasílat a sdílet novinky, psát svůj blog o vývoji konceptu a během vyhodnocování také získávat zpětnou vazbu od profesionálů a designérů z firmy Electrolux. Vítěze soutěže zvolí porota mezinárodně uznávaných odborníků.

Ocenění a příležitosti

Electrolux Design Lab dává mladým designérům možnost předvést světu jejich práce. Za dobu své existence přivedla řadu soutěžících k profesním a obchodním příležitostem. Polovina výherců předchozích ročníků pokračuje v práci pro Electrolux i po skončení stáže. První cenou v soutěži je půlroční hrazená stáž v globálním designovém centru Electroluxu a částka 5000 euro. Druhý v pořadí získá 3000 euro a třetí 2000 euro. Vítěz volby veřejnosti, který vzejde z onlinového hlasování, bude oceněn částkou 1000 euro.

Více se o soutěži Design Lab společnosti Electrolux dozvíte zde:

Webová stránka Design Lab: electroluxdesignlab.com
Electrolux Facebook: facebook.com/ElectroluxAppliances
Twitter: twitter.com/Electrolux
Flickr: flickr.com/photos/electrolux-design-lab
Pinterest: pinterest.com/electrolux
Instagram: Instagram.com/electrolux 

Čtěte dále