Napište, co hledáte

Alfarezidence

Share

IMG 6925uPopis projektu

Ojedinělý projekt rodinného bydlení, který využil prvky městské zástavby a zahradního města. Prolínání soukromého, poloveřejného a veřejného prostoru – kouzlo toho nejlepšího z celé Prahy – uliček Starého Města, dvorků Vinohrad, klidu a zeleně Ořechovky. K okamžitému nastěhování!

Nabízí 124 bytů v dispozicích 2 – 4+kk (46 – 120m2) s terasami a balkony, byty v 1.NP s předzahrádkami, včetně garážových stání a sklepních kójí. Byty mají vysoký standard vybaven sociální zařízení Villeroy a Boch, obklady a dlažby MARAZZI, dřevěné třívrstvé podlahy, interiérové. Dřevěné dýhované bezfalcové dveře, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, domácí videotelefon, zabudovaná příprava pro audio 5.1, domácí PC síť a další.

Projekt vytváří moderní městské bydlení nedaleko centra hlavního města a v docházkové vzdálenosti od nově připravovaného centra Prahy 3 . V nejbližším okolí lokality je veškerá potřebná občanská vybavenost – mateřské školy, základní školy, zařízení pro volný čas dětí, kulturní zařízení, pobočka policie, pošta, banky, lékárny, lékařské ordinace, restaurace a obchody. Nové dětské hřiště je i součástí nového obytného souboru. Zábava a nákupy jsou dostupné v 10 minut vzdáleném polyfunkčním centru Palác Flóra a po celé dálce hlavní třídy Královských Vinohrad. Odpočinek a sportovní aktivity nabízí velký park Židovské pece a sportovní areál Hagibor se širokou škálou sportovního vyžití a relaxace – fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, in-line, skate apod.

Rozvoj lokality Na Vackově bude pokračovat v nejbližších letech výstavbou další rezidenční etapy. Nový obytný soubor Na Vackově – II etapa, nabídne 202 bytů ve třech rezidenčních objektech včetně prostorů pro budoucí občanskou vybavenost. Charakter projektu skvěle využívá investiční potenciál lokality.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Metrostav Development a.s.Alfarezidencezde