kryptowährung günstig kaufen eos kryptowährung chart wieso gibt es ein ablaufdatum bei kryptowährungen was ist ein ico kryptowährung anonym dezentrale krypto börsen kryptowährung xy ungelöst
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Alfarezidence

Share

IMG 6925uPopis projektu

Ojedinělý projekt rodinného bydlení, který využil prvky městské zástavby a zahradního města. Prolínání soukromého, poloveřejného a veřejného prostoru – kouzlo toho nejlepšího z celé Prahy – uliček Starého Města, dvorků Vinohrad, klidu a zeleně Ořechovky. K okamžitému nastěhování!

Nabízí 124 bytů v dispozicích 2 – 4+kk (46 – 120m2) s terasami a balkony, byty v 1.NP s předzahrádkami, včetně garážových stání a sklepních kójí. Byty mají vysoký standard vybaven sociální zařízení Villeroy a Boch, obklady a dlažby MARAZZI, dřevěné třívrstvé podlahy, interiérové. Dřevěné dýhované bezfalcové dveře, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, domácí videotelefon, zabudovaná příprava pro audio 5.1, domácí PC síť a další.

Projekt vytváří moderní městské bydlení nedaleko centra hlavního města a v docházkové vzdálenosti od nově připravovaného centra Prahy 3 . V nejbližším okolí lokality je veškerá potřebná občanská vybavenost – mateřské školy, základní školy, zařízení pro volný čas dětí, kulturní zařízení, pobočka policie, pošta, banky, lékárny, lékařské ordinace, restaurace a obchody. Nové dětské hřiště je i součástí nového obytného souboru. Zábava a nákupy jsou dostupné v 10 minut vzdáleném polyfunkčním centru Palác Flóra a po celé dálce hlavní třídy Královských Vinohrad. Odpočinek a sportovní aktivity nabízí velký park Židovské pece a sportovní areál Hagibor se širokou škálou sportovního vyžití a relaxace – fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, in-line, skate apod.

Rozvoj lokality Na Vackově bude pokračovat v nejbližších letech výstavbou další rezidenční etapy. Nový obytný soubor Na Vackově – II etapa, nabídne 202 bytů ve třech rezidenčních objektech včetně prostorů pro budoucí občanskou vybavenost. Charakter projektu skvěle využívá investiční potenciál lokality.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Metrostav Development a.s. Alfarezidence zde