bitcoin und andere kryptowährungen mit revolut ansparen achim hepp krypto börsen handelsvolumen kryptowährung gulden kaufen kryptowährung welche gibt es die besten kryptowährungen broker welche kryptowährung kaufen 12.6.2021 insiderwissen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Stylové stolní lampy – Maurizio Lamponi

Share

by Leponi titulkaAutorem těchto neobvyklých lamp je Maurizio Lamponi Leopardi z italského Milána.

Jeho designové produkty jsou určeny pro moderní bydlení a ideální volbou pro dekoraci vašeho domova. Převážná část lamp má svůj rodokmen v automobilovém průmyslu, nicméně najdou se i kusy předmětů určených k běžnému používání.

Jedná se o čisté umění. Je zajímavé jakým způsobem si Maurizio obstarává suroviny. Jedná se o staré nebo vyřazené předměty, uchráněné před skládkou nebo pořízené na bleším trhu.

Recykluje staré konstrukce lamp a přidává k nim nové, vkusně vybrané prvky, které vytvoří ze starého předmětu nový designový solitér. V dnešní době pojem „recyklace“ nabývá potřebné váhy. Konzumní společnost si začíná uvědomovat některé věci, které donedávna přehlížela. Italský návrhář přispívá nemalou měrou k popularizaci a osvětě tohoto tématu.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto italském návrháři, napište nám. Uvedeme článek věnovaný jeho práci a jeho životnímu stylu.

Lamponis Lamps