Napište, co hledáte

Zahradní domek Britta: Užijte si odpočinku na vaší zahradě i v dešti

Share

Mít krásnou zahradu u domu je skvělé. Pokud ovšem vlastníte sad, který je mimo civilizaci, neobejdete se bez kvalitního zázemí. To může představovat jak zděný domek, tak i dřevostavba. V prvním případě se ovšem jedná o vcelku náročnou záležitost.

Pořídíte-li si již vyrobený kvalitní dřevěný domek, který jenom seskládáte na místě, není co řešit. Že nevíte, o jaký model by se mělo jednat? Pak se začtěte do následujících řádků. V nich se totiž zaměříme na zahradní domek Britta od výrobce Palmako.

Luxusní doplněk vašeho exteriéru

Tradiční tvar sedlové střechy a dřevěná konstrukce dávají tomuto zahradnímu domku velmi elegantní podobu. Dominantou objektu jsou dvoukřídlé dveře, jimiž se pohodlně dostanete do interiéru. Moc hezky vypadají právě dřevěné komponenty. Konstrukce ze severského smrku zaujme na první pohled. Okno je také dvoukřídlé, jednoduše si tedy vyvětráte kdykoli, když budete aktuálně potřebovat. Britta patří mezi prostorné zahradní domky. Interiér má plochu 19,7 m².

Praktické řešení interiéru

O celkové ploše domku jsme již hovořili, pro úplnost udáváme i rozměry, které jsou 5 m × 4,45 m. Tloušťka stěn činí 40 mm, takže domek pohodlně vytopíte a teplo jen tak z jeho interiéru unikat nebude. Důmyslně řešená předsazená stříška zajistí komfort i při psím počasí. Samozřejmostí je u tohoto domku velké množství tolik potřebného světla pronikajícího do vnitřních částí objektu.

Stavebnici si složíte sami

Mnozí lidé jsou zvyklí třeba altány i pergoly montovat sami svépomocí. U zahradního domku Britta to také není žádný problém. Stavebnici si necháte přivézt na místo určení a dle přiloženého návodu si domek postavíte velmi jednoduše sami. Doobjednat si přímo v eshopu domky-herold.cz můžete i střešní krytinu dle vašich požadavků. Zmiňovaná firma Domky Herold dokonce vlastní i showroom v Kutné Hoře, takže si nejen tento, ale i ostatní modely můžete prohlédnout ve fyzické podobě.