größte kryptowährung handelsplattform wie müssen kryptowährungen versteuert werden kryptowährungen mit bargeld kaufen demo software für devisenhandel kryptowährung nicht dezentral kryptowährung erfinder gestorben
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

2Barevné Letňany

Share

03Popis projektu

2Barevné Letňany jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného bytového projektu Barevné Letňany, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům.

Nové Barevné Letňany si do erbu vetkly barvu zelenou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme.

Nově vznikající byty v nízkoenergetických domech jim za to nabídnou vysoký standard bydlení a výraznou finanční úsporu.

Při výstavbě bytového projektu v Letňanech jsme se zaměřili na moderní technologie a trendy v bydlení. Vedle kvalitního vyzdění z pálených cihel, které je typické pro všechny naše stavby používáme při stavbě kvalitní plastová okna s trojskly, která výrazně snižují tepelné ztráty a šetří tak energie na vytápění bytů. Základním prvkem ekologického a zároveň velmi kvalitního bydlení je vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami. Díky němu je zajištěno rovnoměrné větrání všech bytů a tedy i vyšší kvalita vzduchu a také rovnoměrné vytápění celého obytného prostoru. Díky rekuperaci využíváte teplo z odváděného „odpadního“ vzduchu k ohřevu čerstvého vzduchu z exteriéru, což představuje nezanedbatelnou tepelnou úsporu.

Díky své poloze, modernímu a přitom velmi příjemnému designu, ohledu na trendy ekologického a úsporného bydlení jsou 2Barevné Letňany ideálním projektem pro všechny, kdo žijí aktivně a záleží jim na kvalitě jejich bydlení. Na své si přijdou rodiny s dětmi, které ocení specialitu projektu – ohrazenou zelenou zónu, ve které si mohou hrát děti v bezpečné vzdálenosti od ulice. Další výhodou je klid, který Letňany nabízí (spolu s dobrou dopravní dostupností) i blízký Letňanský lesopark.

Díky tomu všemu získal náš projekt cenu architektů v soutěži „Realitní projekt roku“. Také byl nominován do 15. ročníku soutěže o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2013, která se v tuzemsku považuje za jednu z nejprestižnějších ve svém oboru, v kategorii Rezidenční projekty. Zelená byla vždy symbolem života, znovuzrození, svěžesti a mládí, přírody, jara a naděje. Pokud chcete bydlet chytře, za rozumnou cenu a ve společnosti podobně smýšlejících lidí, jsou naše nové byty tou nejlepší volbou pro vás. Obraťte se směrem k budoucnosti a dejte svému životu nový směr. Nové bydlení je jen začátek…

2Barevné Letňany: Bydlete zeleně – bydlete úsporně

Harmonogram 1. etapy

  • Zahájení prodeje: květen 2012
  • Zahájení výstavby: léto 2012
  • Dokončení výstavby: srpen 2013 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Trigema Development s.r.o. 2Barevné Letňany zde