Napište, co hledáte

Apartmány Pálavské Vinohrady

Share

galerie250Pálavský kraj představuje jedinečnou pokladnici, ukrývající stopy lidské kultury od pravěku až po současnost, mísící nepřebernou škálu přírodních památek s jedinečnou mozaikou fauny a flóry, až po tradice a zvyky, vycházející z darů země a přírodních vlivů. A právě v tomto kraji jsme pro Vás vybrali ideální místo pro bydlení a rekreaci.

Ubytování v apartmánech je poměrně novou a velice oblíbenou alternativou k soukromému i hotelovému ubytování v turistických oblastech. Majiteli ponechává prostor k vlastnímu užívání i k realizaci vlastních investičních záměrů formou dalšího pronájmu. Služby s tím spojené však může vložit na bedra zkušeného provozovatele a tím svou investici efektivně zhodnotit.

Apartmány Pálavské vinohrady jsou určeny k prodeji a následnému pronájmu. Kombinují výhody soukromého ubytování s kvalitními službami místního čtyřhvězdičkového hotelu v oblasti s rostoucí návštěvností a poptávkou po ubytování. Apartmánový komplex sestává z 5 dvoupodlažních domů, jež jsou kaskádovitě umístěny do svahu na okraji kultovní vinařské vesničky Pavlov. Každý dům nabízí šest apartmánů s průměrnou plochou 70 m2, jejíž významnou část tvoří terasa s výhledem na okolí a Mušovská jezera. 

(Zdroj: www.palavskevinohrady.cz)