kryptowährung verdienen online kryptowährungen gartner hype kryptowährungen mit gold hinterlegt bafin blockchain technologie kryptowährung kryptowährung handelsblatt boom
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Apartmány Pálavské Vinohrady

Share

galerie250Pálavský kraj představuje jedinečnou pokladnici, ukrývající stopy lidské kultury od pravěku až po současnost, mísící nepřebernou škálu přírodních památek s jedinečnou mozaikou fauny a flóry, až po tradice a zvyky, vycházející z darů země a přírodních vlivů. A právě v tomto kraji jsme pro Vás vybrali ideální místo pro bydlení a rekreaci.

Ubytování v apartmánech je poměrně novou a velice oblíbenou alternativou k soukromému i hotelovému ubytování v turistických oblastech. Majiteli ponechává prostor k vlastnímu užívání i k realizaci vlastních investičních záměrů formou dalšího pronájmu. Služby s tím spojené však může vložit na bedra zkušeného provozovatele a tím svou investici efektivně zhodnotit.

Apartmány Pálavské vinohrady jsou určeny k prodeji a následnému pronájmu. Kombinují výhody soukromého ubytování s kvalitními službami místního čtyřhvězdičkového hotelu v oblasti s rostoucí návštěvností a poptávkou po ubytování. Apartmánový komplex sestává z 5 dvoupodlažních domů, jež jsou kaskádovitě umístěny do svahu na okraji kultovní vinařské vesničky Pavlov. Každý dům nabízí šest apartmánů s průměrnou plochou 70 m2, jejíž významnou část tvoří terasa s výhledem na okolí a Mušovská jezera. 

(Zdroj: www.palavskevinohrady.cz)