Napište, co hledáte

Bezpečné a stylové dlaždice u bazénu

Bezpečné a stylové dlaždice u bazénu

Share

Bazén je dominantním prvkem zahrady, jenž přirozeně přitahuje pozornost. Proto je při jeho plánování důležité vytvořit nejenom bezpečné, ale také příjemné okolí. Stylové betonové dlaždice nabízí vítané elegantní řešení.

Správně vyřešené koupání na zahradě nepředstavuje pouze vlastní bazén, ale také okolní plochu, pochopitelně v protiskluzové úpravě, protože na mokrém a hladkém povrchu hrozí riziko uklouznutí a úrazu. V tomto ohledu je betonová dlažba klasika, která nikdy nezklame.

Betonová dlažba je charakteristická několika klíčovými vlastnostmi: především značná mechanická odolnost, dále pak dobrá cena a možnost rychlé výměny či rozebrání. Díky příměsi pigmentů však moderní betonové dlažby nabízení i víc – široký výběr barev a odstínů, designů i struktur.

Jakou dlažbu si ke konkrétnímu typu bazénu a stylu zahrady vybrat závisí jen na individuálních preferencích a navrhnout si konečný vzhled z nabídky společnosti Semmelrock může každý sám na vlastním tabletu či smartphonu pomocí šikovné aplikace GardenVisions.

Jednou z možností elegantního okolí bazénu může být například pohledově atraktivní zahradní dlaždiceElegant, ideální pro univerzální a opticky sjednocený povrch. Moderní tvar a krásné, decentní barevné provedení jsou jako stvořené pro klasický styl zahrady. Pro uživatele je zajímavý také fakt, že dlažba má mírně sražené hrany, to je výhoda, kterou ocení hlavně bosá chodidla. Samozřejmě, že dlažba je odolná proti skluzu.

Moderní design velkoformátové dlažby s rovnou hranou Citytop Grande kombi zajistí jedinečný vzhled odpočinkové terasy. Rafinovaně řešené stínování, takzvaný Colorflow povrch, dodá ploše vizuální strukturu při zachování perfektní faktické roviny. Tento typ povrchu díky jemně vyvážené kompozici krásně splyne s okolím.

Pro použití v blízkosti stylového domu i uprostřed tradiční kvetoucí zahrady je skvělá betonová dlažba imitující přírodní kámen Bradstone Old Town. Její strukturovaný povrch, nepravidelné hrany a teplé barevné odstíny evokují jižanskou atmosféru a letní dovolenou.

Rustikální dlažba Country kombi se vyznačuje jednoduchým a moderním designem, který se hodí takřka do každého prostředí. Jednoduše definované tvary nabízejí nakolik typů pokládky a zaručující atraktivní vizuální efekty. Navíc, díky svému provedení v kombi formě je dlažba velice jednoduchá k pokládce, se kterou si poradí i laik. Dlažba je mimořádně odolná proti opotřebení a nabízí několik variant melírovaných povrchů.

Více z nabídky dlažeb i dalších produktů najdete na www.semmelrock.cz