Napište, co hledáte

Bydlení Pod Oborou – Slavkov u Brna

Share

1-02Představujeme Vám výjimečný developerský projekt Pod Oborou, který vzniká v malebné části Slavkova u Brna. Projekt nabízí exkluzivní a osobité bydlení pro ty, kteří touží získat moderní rodinný dům s unikátními detaily, působivou atmosférou a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, perfektní občanskou vybavenost a vynikající dopravní dostupnost do měst Brna a Vyškova.

Standardy pro projekt Pod Oborou byly pečlivě vybrány s ohledem na jeho jedinečnost a atypičnost. Předností projektu budou kvalitní materiály a doplňky předních výrobců – např. plastová okna z pětikomorového profilu osazená izolačními trojskly, dřevěné vstupní dveře s bezpečnostním zámkem, garážová vrata na dálkové ovládání, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, podlahové vytápění v koupelně, venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním a domácí intercom, to vše je standardním vybavením domů v projektu Pod Oborou. Samozřejmostí je preciznost stavebních a řemeslných prací.

O developerovi:

Developerem projektu Pod Oborou je konsorcium firem Natmal Real s.r.o. – realitní kanceláře a SKR stav s.r.o. – moderní stavební společnosti, která je pokračováním zkušeností kolektivu pracovníků stavební divize z realizací a řízení kompletních dodávek staveb pozemního, průmyslového a občanského charakteru pro veřejný, komunální a soukromý sektor. Cílem obou firem je plnit v maximální míře požadavky našich zákazníků a udržovat dobré jméno našich společností.

(Zdroj: www.pod-oborou.cz)