kryptowährung liste 2021 kryptowährung und aktienmarkt verlauf kryptowährung börse vergleich bafin stoppt kryptowährung komodo kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Byt pro cestovatele – MANUA

Share

manua suchdol 01  c  rostislav zapletal 2014-titulkaByt s velkou terasou se nachází na nejvyšším podlaží bytového domu, postaveného na rozhraní města a krajiny. Výhledy a vzdálené horizonty vytvořily efektní pozadí konceptu bytu pro cestovatele. Pro interiér je paralelou výraz tabula rasa, nebo jinak prázdné album, které je připravené pro archivaci vzpomínek, suvenýrů, obrazů nebo předmětů dovezených z dalekých cest.

Stav nově zakoupeného bytu neumožňoval komfortní používání. Navrhli jsme úpravy dispozice bytu, výměnu podlah a povrchů, řešení koupelen, rekonstrukci terasy a celkové zařízení bytu. Moderní design má detail. Tímto pravidlem jsme se řídili při návrhu bílé lakované kuchyně a vestavěných skříní. Otevřením komunikace do obytného prostoru jsme z chodby vytvořili vstupní halu. Inovativním řešením jsou skleněné dveře, otočné v jedné třetině jejich rozpětí.

[widgetkit id=632]

TEXT: MANUA
FOTO: Rostislav Zapletal, Lucie Michnová 
ZDROJ: MANUA