Napište, co hledáte

Delší koupací sezóna? Ano, sluneční energie to vyřeší za Vás!

Delší koupací sezóna? Ano, sluneční energie to vyřeší za Vás!

Share

Vlastní bazén nebo veřejné koupání? Bazén doma na zahradě je rozhodně nejlepší volbou!

solární panel pro ohřev bazénu AKYSUN

Nejenže máte stoprocentní soukromí a zajištěnou zábavu pro celou rodinu, ale ještě plavete zdravě. Vyhnete se totiž alergickým reakcím či kožním problémům, které často pramení z nepřiměřeného množství chlóru a dezinfekce ve veřejných koupalištích nebo z nebezpečných sinic v přírodních nádržích a přehradách.  Navíc se můžete jít vykoupat, kdy si zamanete, a ne kdy to dovolí otvírací doba koupališť. A co je největší výhodou? Nyní si můžete dopřát nepřetržité koupání od května do října. Díky solárním panelům AKYSUN nebude voda ve Vašem bazénu nikdy studená.

Prodloužení koupací sezóny v bazénu

Jak toho docílit? S panely AKYSUN je to hračka. Využití sluneční energie je v současnosti nejoblíbenějším a současně nejúčinnějším způsobem ohřevu vody v bazénu. Proč? Solární energie je nejčistším druhem energie a je ZDARMA. Obsluha je navíc nenáročná a instalace panelů velice snadná. S panely AKYSUN můžete docílit až o 6 stupňů teplejší vody ve Vašem bazénu.

prodloužení koupací sezóny se solárním panelem

Solární ohřev vody v bazénu, je přitom tak jednoduchý. Panely lze instalovat na střechu domu, zahradního přístřešku, jednoduchý stojan či plot. Můžeme doporučit solární panel AKYSUN HOBBY, o rozměru 800×3000 mm s kompletním příslušenstvím, který je vhodný pro většinu bazénů.

Jednoduché zapojení ohřevu bazénu

Zapojením zařízení do filtračního okruhu, za pískovou filtraci dosáhnete vysoké účinnosti panelů. Chladná voda z bazénu je pomocí čerpadla filtrace vháněna do solárního absorbéru, tam se ohřívá a teplá je vrácena zpět do bazénu. Kompletní návod k instalaci

zapojení solárního absorbéru AKYSUN

Solární absorbér AKYSUN je tvořen speciální dutinkovou deskou s matným povrchem, odolnou vůči UV záření, bazénové chemii a solím, která velmi dobře pohlcuje sluneční energii. Deska je ukončená trubkou pro snadné zapojení do systému ohřevu bazénové vody. Deskový systém ohřevu vody je nejúčinnější a má nejlepší poměr cena / výkon ze všech alternativních, jednoduchých solárních ohřívačů bazénové vody na trhu.

Solární absorbér AKYSUN Vám umožní zdarma využít sluneční energii k ohřevu vašeho bazénu. Jedná se o produkt se špičkovou kvalitou, vyráběný výhradně v České republice z evropských komponentů. Produkt je prodáván v celé Evropské Unii. Pokud chcete efektivně a hospodárně ohřívat vodu v bazénu, jsme pro Vás jasnou volbou. Neváhejte a obraťte se na naše prodejce, kteří Vám ochotně pomohou na www.multiplast.cz.