anlage alternativen kryptowährung kryptowährung offizielle währung kryptowährungen belege steuer kryptowährung als zahlungsmittel anbieten wie hoch wird kryptowährung besteuert kryptowährung im hohem potential 2021
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Interiér bytu ve Strašnicích – XTOPIX

Share

001Odchýlení se od zajetého standardu dřevěných podlah a bílých kuchyní charakterizuje primární tendenci koncepce interiéru bytu v novostavbě v pražských Strašnicích. Na jedné straně svou otevřeností slunci (skrze velkorysé balkóny) byt jistě ve své kategorii předčí podobné obytné prostory. Na druhé straně se ovšem projevuje zcela typově. Chodbička, koupelna s WC, pokoj, do kterého se musí vejít kuchyň, jídelna i obývací prostor, další, srovnatelně velký pokoj ložnice a šatna. Vysoké členění tak malého prostoru, který může být optimálně využíván jedním až dvěma lidmi, celek rozbíjí za rouškou čitelnosti provozu.

Provázanost, plynulost a jednotu se do prostoru snaží vnést jednoduché materiálové a barevné pojetí povrchů. Intenzivní selekcí padla volba na světlou jarní žlutou. Barvu, která se projevuje na podlaze a vestavném nábytku. Určité splynutí zabraňuje jinak přílišnému kontrastu prvků, který v tak malém prostoru není žádoucí. Naopak podtržení prostorové kontinuity dodá dojem uvolněnosti a svobody. Úspornost se dále promítá v homogenním uzpůsobení vestavného nábytku. Ten do sebe integruje maximum funkcí a úložného prostoru, čímž zbavuje zbytek bytu od zatížení jiným nezbytným vybavením.

[widgetkit id=655]

TEXT: XTOPIX
FOTO: XTOPIX