bitcoin und andere kryptowährungen mit revolut ansparen achim hepp handel mit kryptowährungen paypal kryptowährung steuer beispiel kryptowährung app android portfolio ariva unternehmen für zahlungsabwicklung kryptowährung kryptowährung einfachen zahlungsverkehr konditionen marketcap
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Minimalistická kuchyně s jídelním koutem od Elmaru

Share

elmar 01Co se nabízí v oblasti moderní kuchyně? Italská společnost Elmar rozdává vrchovatou porci stylu v Slim (štíhlé) kuchyni. Tato elegantní minimalistická kuchyně je podle všeho tvořena pouze skříňkami a pracovní kuchyňskou deskou. Je zhotovená v matné bílé barvě s několika prvky, které vnášejí pořádek do tohoto tradičně chaotického prostoru. Tato kuchyně je ideální pro malé prostory, jako jsou byty i půdní vestavby, a to díky svým štíhlým rozměrům, jež se střídají se standardní hloubkou (64/67 cm) a malou velikostí (50 \ 53 cm).

Za těmito jednoduchými skříňovými dveřmi je množství úložného prostoru, což umožňuje mít všechny kulinářské náležitosti uschované, ale zároveň snadno na dosah ruky. Ostrůvek je skvělým místem pro přípravu jídla, a když se vysune deska, odhalí se další přípravný prostor. Pokud je čas chvíli posedět může se využít masivní dřevěný kout, který překrývá pracovní desku kuchyňské linky a zajímavým způsobem se stává součástí kuchyně. 

(Zdroj: Elmar