Napište, co hledáte

Nízkoenergetické domy „Vinařská“

Share

titulkaNízkoenergetické domy „Vinařská“ jsou určeny pro tu skupinu zájemců, kteří hledají moderní a úsporné bydlení v atraktivní lokalitě, která zahrnuje veškerou občanskou vybavenost, výbornou dopravní dostupnost a blízkost MHD. Především se však jedná o bydlení s velmi nízkými ekonomickými náklady na celkový provoz domu daleko do budoucna.

V současné době se nachází na ploše budoucí výstavby soubor obytného starého domu se zázemím. Na tuto stavbu je vydán demoliční výměr. Stavba bude zlikvidována cca do konce července. Na tomto pozemku bude vytvořena čistá plocha pro budoucí výstavbu pěti rodinných domů.

  • Zástavba je koncipována jako soubor pěti samostatně stojících dvoupodlažních domů o velikosti 4+kk a o užitné ploše 95 m² každý se samostatným krytým parkovacím stáním.
  • Domy jsou situovány na pozemcích o velikosti v rozmezí cca 350 – 520 m².
  • Lokalita se nachází v pěkném prostředí východní části Liberce s výbornou dostupností do centra města.
  • Oblast výstavby s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

Nízkoenergetické domy “Vinařská“ jsou převratnou novinkou, díky které si bude moci splnit sen o vlastním domě téměř každý. Tyto unikátní projekty pomohou v cestě ke kvalitnímu bydlení nejen mladým rodinám, ale všem zájemcům o moderní, úsporné a zdravé bydlení. 

Více o projektu: levnedomyliberec.cz 

Předchozí článek