Napište, co hledáte

Nízkoenergetické rodinné domy U Pramenů

Share

titulkaNízkoenergetické rodinné domy U Pramenů – Liberec – Ruprechtice jsou určeny pro ty, kteří hledají moderní a úsporné bydlení v atraktivní lokalitě, která zahrnuje veškerou občanskou vybavenost, výbornou dopravní dostupnost a blízkost MHD. Především se však jedná o bydlení s velmi nízkými ekonomickými náklady na celkový provoz domu daleko do budoucna.

  • Zástavba je koncipována jako soubor tří samostatně stojících dvoupodlažních domů o velikosti 4+kk a o užitné ploše 82 m² každý se samostatným krytým parkovacím stáním.
  • Domy jsou situovány na pozemcích o velikosti v rozmezí cca 400 – 620 m².
  • Lokalita se nachází v pěkném prostředí severní části Liberce, s výbornou dostupností do centra města.
  • Oblast výstavby s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

Nízkoenergetické rodinné domy U Pramenů působí díky svým kompaktním rozměrům velmi nenápadně, uvnitř však skýtají obrovské množství obytného prostoru -praktická vstupní hala, velký obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, pohodlné schodiště na horní galerii s přímým vstupem do prosvětlené ložnice a jednoho či dvou útulných dětských pokojů. Geniální dispozice zahrnují i denní toaletu a místo pro pračku ukryté pod schody, v patře je situována ergonometricky optimalizovaná koupelna. Žádné zbytečné prostory, žádná hluchá místa.

Více o projektu zde: levnedomyliberec.cz

Předchozí článek