Napište, co hledáte

Share

IMG 3271Popis projektu

Bytový dům Ostravská brána je situován do samého historického středu města Ostravy, pouhých 200 m od centrálního Masarykova náměstí, a je v těsné blízkosti zeleně za řekou Ostravicí. Dům vyrostl na místě, kde původně stála dnes již zaniklá městská brána a kde se dodnes zachovaly zbytky hradebních zdí. Lokalita vyniká výbornou dopravní dostupností a množstvím služeb v okolí.

Ostravská brána – nadstandardní designové bydlení s unikátně řešenou fasádou přímo v sousedství středověkého kostela sv.Václava a pozůstatků městské brány ze 13. století.

V projektu je celkem 36 bytů (dva privátní vchody do objektu s dvěma oddělenými skupinami bytů), 7 obchodních jednotek a originální dvoupodlažní kavárna s venkovním posezením. Standardní vybavení jednotlivých bytů představuje škálu materiálů a zařizovacích předmětů, které v současnosti odpovídají všem nárokům na moderní bydlení. V okolí bytového domu vznikla klidová zóna, tedy prostor pro relaxaci. Nadstandardní světlá výška bytů je 2,8 m a interiérových dveří se skrytými panty 2,1 m. Společné prostory objektu jsou architektonicky řešeny do posledního detailu v souladu s celkovým konceptem. V podzemí domu jsou k dispozici parkovací stání.

V novostavbě najdou bydlení dynamičtí lidé, kteří mají rádi moderní styl bydlení, chtějí být „cool“ a uznávají moderní trendy nejen v architektuře, ale i v životním stylu.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Metrostav Development a.s.Ostravská bránazde