größte börse für kryptowährungen kryptowährung bank gründen übersicht kryptowährungen kurs wie kann ich in bitcoin investieren beste plattform für kryptowährung schürfen von kryptowährungen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Platforma pro život

Share

03Horské tábořiště, navrhnuté Setsumasem a Mamim Kobayashim architekty ze studia General Design Co´s. není obyčejné rekreační místo. Mix nekonvenčního kempování s mysliveckým doupětem, je jedinečným únikem obyvatel nedalekého Tokia, založené na outdoorovém pobývání v přírodě.

Dřevěná stavba se nachází v mimořádně nepřístupném horském pásmu ChiChibu. Budí dojem rustikálního srubu, nicméně překvapí svým moderním vybavením. Struktura je postavena převážně z místně vytěženého modřínového dřeva, kterou tvoří obří vyhlídkové terasy a několik zastřešených objektů fungující jako úkryty před špatným počasím.

Hlavní budova slouží jako společenská místnost, prostor pro kolektivní oběd nebo pro jednání. Ocelová krbová kamna slouží jako hlavní zdroj tepla i jako plotna pro vaření v kempingovém stylu. Koupelna je vybavena klasickou samostatně stojící vanou, stíněnou posuvnými dveřmi. Přesto při koupání umožňuje krásný výhled do okolí. A prostor pod terasami funguje jako chráněné skladiště pro topné dřevo.

V celém kempu jsou vizuálně nejvíce vidět ložnice, které jsou ve skutečnosti žluté Nortface stany. Žluté kupole jsou přístupné po dřevěných žebřících přichycených po bocích dřevěných chat. I přes rozmanité počasí, slouží stany jako ložnice po celý rok. I posuvné dveře, vyskytující se u hlavních budov, jsou často otevřené za všech povětrnostních podmínek.

Komplex je, díky solárním panelům, na energii soběstačný. Elektřina se využívá hlavně osvětlení, jinak pouze pro dobití baterií telefonů a notebooků. 

TEXT: Jan H., redakce OH
FOTO: Dean Kaufman 
ZDROJ: general-design.net