Napište, co hledáte

Podkrovní apartmán s krásným výhledem na Švýcarské Alpy

Share

Výhled z chatyOhromující výhledy na panorama Švýcarských Alp nejsou zrovna jednoduše přístupné, ale podkrovní byt Heinze Julena je skvělým příkladem prvotní chatové usedlosti v obci Zermatt.

Mezinárodně uznávaný architekt Heinz Julen, navrhl dvoupatrovou horskou chatu o výměře 260 m2. Zvláštní umístění krbového tělesa doprostřed okna obývacího pokoje a originální ručně vyráběný nábytek (včetně slavných Julenových lustrů a židlí), byly představeny v několika designérských časopisech.

Tato chata, která se nachází v malé švýcarské obci, je zařízená a vždy připravená pro klidné trávení chvil a relaxace. Velké tabule oken a prosklené panely ve střeše umožňují pronikání přirozeného světla do místnosti. Současně poskytují nádherný výhled na město a okolní hory. Do chaty se návštěvník dostane pomocí výtahů z Omnia hotelu, který se nachází hned vedle hlavní ulice Zermattu v blízkosti kostela.

V přízemí se nachází velký obývací pokoj se třemi oddělenými posezeními, jídelna, prostorná kuchyně a dvě terasy. K dispozici jsou dvě ložnice s vysokými trámovými stropy po obou koncích tohoto podlaží. Každá ložnice má v apartmá sprchu / WC, TV a balkón. Horní patro tvoří ložnice s volně dostupnou masážní vanou Jacuzzi, šikmé skleněné stropy, samostatná sprcha / WC a hlavně úžasné výhledy na Alpy. V přízemí se nachází čtvrtá ložnici s manželskou postelí a samostatným masážním sprchovým koutem a WC, vlastní prosklenou saunou, posilovnou s běžícím pásem a dvě relaxační křesla. Všechny tři patra jsou přístupné pouze soukromým výtahem anebo prostřednictvím schodiště.  

(Zdroj: heinz julen)