gewinne mit devisenhandel was sind krypto börsen erklärt durch kryptowährung geld verdienen rente mit kryptowährung devisenhandel indikatoren für skalpen kryptowährung mit meisten potenzial
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Podzámčí Hluboká nad Vltavou

Share

podzamci 014 01V roce 2010 zahájila naše firma Real-Treuhand reality a.s. výstavbu bytového a komerčního projektu v samém srdci královského města Hluboká nad Vltavou s názvem „Podzámčí“.

Toto město bylo pro stavbu vybráno pro svoji výbornou polohu a zázemí. Je zde spojena veškerá občanská vybavenost, s krásou přírody v okolí města a historií města, to vše pod nádherným zámkem Hluboká. Projekt byl vystavěn na rohu Masarykovy a Zborovské ulice vedle kostela sv. Jana Nepomuckého. Ve městě je veškerá občanská vybavenost (školka, mezinárodní základní škola, poliklinika, nákupní střediska, plovárna, sportovní areál se zimním stadiónem a golfovým hřištěm, ZOO), a tak mu nic nechybí. Hluboká je převážně v jarních a letních měsících častým cílem turistů.

Cílem tohoto projektu bylo vybudovat moderní bytový dům s terasami a komerčními prostory skládající se ze dvou navzájem propojených objektů. Architektonicky je dům řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti reagující na moderní trendy bydlení ale i potřeby občanské vybavenosti. Celý projekt tak nabízí čtyřicet nadstandardních bytů o velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a reprezentativní komerční prostory. Ke každému bytu je určeno jedno garážové parkovací stání v suterénu domu. Byty jsou již zkolaudované s vybavenými sociály, obklady, dlažbami a podlahami v nadstandardním provedení.

Výstavba tohoto projektu byla financována z finančních prostředků investora Real-Treuhand reality a.s. a proto na objektu neváznou žádná zástavní práva. 

Podzámčí Hluboká