Napište, co hledáte

Podzámčí Hluboká nad Vltavou

Share

podzamci 014 01V roce 2010 zahájila naše firma Real-Treuhand reality a.s. výstavbu bytového a komerčního projektu v samém srdci královského města Hluboká nad Vltavou s názvem „Podzámčí“.

Toto město bylo pro stavbu vybráno pro svoji výbornou polohu a zázemí. Je zde spojena veškerá občanská vybavenost, s krásou přírody v okolí města a historií města, to vše pod nádherným zámkem Hluboká. Projekt byl vystavěn na rohu Masarykovy a Zborovské ulice vedle kostela sv. Jana Nepomuckého. Ve městě je veškerá občanská vybavenost (školka, mezinárodní základní škola, poliklinika, nákupní střediska, plovárna, sportovní areál se zimním stadiónem a golfovým hřištěm, ZOO), a tak mu nic nechybí. Hluboká je převážně v jarních a letních měsících častým cílem turistů.

Cílem tohoto projektu bylo vybudovat moderní bytový dům s terasami a komerčními prostory skládající se ze dvou navzájem propojených objektů. Architektonicky je dům řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti reagující na moderní trendy bydlení ale i potřeby občanské vybavenosti. Celý projekt tak nabízí čtyřicet nadstandardních bytů o velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a reprezentativní komerční prostory. Ke každému bytu je určeno jedno garážové parkovací stání v suterénu domu. Byty jsou již zkolaudované s vybavenými sociály, obklady, dlažbami a podlahami v nadstandardním provedení.

Výstavba tohoto projektu byla financována z finančních prostředků investora Real-Treuhand reality a.s. a proto na objektu neváznou žádná zástavní práva. 

Podzámčí Hluboká