was ist die beste handelsplattform für kryptowährung was hat dj bobo mit kryptowährungen zu tun welche kryptowährung lässt sich leicht minen investieren in kryptowährungen drei möglichkeiten
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

PRAGOINTERIER 2013 – reportáž

Share

1342171404interier2013První z letošních velkých veletrhů interiérového vybavení a designu, holešovický PRAGOINTERIER 2013, je za námi. A začátek to byl… dost nudný!

Až na několik výjimek (zahrnujících třeba výrobce vestavěných skříní, svítidel a ložního prádla) převažovaly v expozicích gauče a postele – vlastně stejné, které můžete vidět v těch několika nejznámějších nábytkových obchoďácích (jistě víte, které myslím!).

Ty levnější působily dost „vachrlatě“ a často tak nějak „přežitě“, ty dražší, (kam řadím i exoticky pompézní díla) zase nepohodlně a neprakticky.

2012-01-03-14-03-17-800-600-0-veletrh-pragointerier-2012-interier-de-lartLépe na tom byla nabídka jídelních stolů – masivní dřevo v jednoduchém nadčasovém designu by asi žádnému interiéru neuškodilo. Problém by však mohl být v peněžence – ne v každé je na stůl pře sto tisíc!

Úplně nejlépe z veletrhu vyšel nábytek pro děti – nastavitelné stoly a židle DELSO nebo kompletní nabídka vybavení pokojíků od Jandíka a DOMESTAVu potěšila i dospělé oko. A já jsem při pohledu na ně litovala, že jsem se nenarodila o 20 let později.

Celkově si ale body spíš než PRAGOINTERIER 2013 připočte jeden švédský obchoďák. Netvrdím, že má lepší produkty – ale určitě je umí lépe prodat!

Uvidíme, jak se vytáhne březnový FOR HABITAT v Letňanech!  

(autor: Jana Molitanka Svobodová, foto: pragointerier)