Napište, co hledáte

Pravidla pro firemní zápisy v Katalogu firem

Share

Vážení zájemci, přečtěte si prosím pravidla pro vložení firemního zápisu do katalogu firem na portále www.ownhome.cz.

Firemní katalog systematicky ukládá vizitky společností a živnostníků podle zaměření a poskytuje uživateli základní informace o vaší firmě (www adresu, telefon, místo a oblast působnosti, obor).

Firemní zápisy se dělí na placené a neplacené služby.

Základní pravidla

Zaregistrovat se mohou firmy a živnostníci z oblasti stavebnictví, financí, realit a institucí. Působnost katalogu je Česká republika. Firemní zápis si mohou založit i mezinárodní firmy, které mají zastoupení na českém trhu.

Firmy, živnostníci a instituce zařazené v katalogu musí provozovat aktivní činnost, která se ověří podle IČ firmy v Obchodním rejstříku.

Nemám IČ a chci se zaregistrovat v katalogu firem

Subjekty bez IČ je možné do katalogu firem také zařadit. Zadání firemního zápisu bez IČ lze provést pomocí emailu zaslaného na inzerce@ownhome.cz

Sponzorovaný, placený zápis

V rámci placeného zápisu se firma, živnostník může pohybovat ve více krajích ČR, které odpovídají působnosti a dostupnosti firmy/živnostníka (např. Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj, nebo celá ČR).

Spolu se zastoupením ve více krajích má firma/živnostník možnost zveřejnění svého loga a 5 vypovídajících fotografií (např. sídlo firmy, technické zázemí, produkty či referenční projekty). Fotografie nesmí obsahovat reklamní letáky, slogany, loga a ceny k produktům.

Placený zápis má platnost 1 rok – cena 2 500 Kč (vč. DPH).

Sponzorovaný zápis v katalogu firem vás vynese po dobu 30 dní na titulní stránku v našem katalogu. Návštěvníci a potencionální zákazníci hledající firmu v konkrétním oboru snadno najdou právě Vaší firmu.

Máte-li individuální požadavky na firemní zápis, napište nám na email: inzerce@ownhome.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 777 293 707

Výjimky z uvedených pravidel mohou uplatnit pouze zadavatelé u placených zápisů.

Neplacený zápis

Pro správnou funkčnost portálu vás žádáme o registraci pouze do relevantních kategorií. Špatné zařazení dle činnosti firmy povede ke zrušení vytvořeného zápisu. Správce katalogu si vyhrazuje právo přeřadit firemní zápis, pokud zjistí nesprávnost zařazení v dané kategorii. Text musí být v českém nebo slovenském jazyce. Doporučujeme do profilu firmy co nejvýstižněji popsat zaměření firmy, aby potencionální zákazník měl co nejvíce informací o vaší firmě a přešel na vaše www stránky.

 

NÁZEV FIRMY, OBCHODNÍ NÁZEV ŽIVNOSTNÍKA

Název firmy musí být zapsán v podobě, v jakém se vyskytuje v Obchodním rejstříku. U živnostníků povolujeme k obchodnímu názvu přidávat činnost (např. Petr Novák – architekt).Zaměření a další informace o firmě a činnosti živnostníků se vkládají do profilu firmy.

URL – ADRESA WWW STRÁNEK

www adresa musí odkazovat na hlavní stránku firmy. Pokud firma nemá www stránky, kolonka se nevyplňuje.

PROFIL FIRMY

V popisu činnosti se zakazuje a nesmí být:

  • žádné informace o konkurenci
  • tázací, zvolací a rozkazovací věty
  • zařazovat kontaktní informace, psát adresu a pobočky firmy
  • psát klíčové slova pro hledání
  • žádné informace spojené s časem (např. nově zrekonstruovaný, již 15 let na trhu.) Datum založení firmy ano.
  • vepisovat nesmyslné věty a text lákající na slevy, psát ceny
  • vychvalování typu jsme nejlepší, nejlevnější a bezkonkurenční
  • ukončovat věty atd., aj. nebo třemi tečkami

LOGO FIRMY

Firemní logo je základní identifikační prvek. Podle loga vás zákazníci rozpoznají v obrovském množství jiných firem, které poskytují stejné nebo podobné služby. Logo nesmí obsahovat jakékoliv reklamní sdělení, slogany a nesmí se jednat o fotografii.

UPRAVIT ZÁPIS 

Pro úpravu svého firemního zápisu, který chcete po nějakém období editovat, kontaktujte správce na inzerce@ownhome.cz

ZÁVĚREČNÉ PODMÍNKY

Finální podobu firemního zápisu a korekturu provádí administrátoři. Nedodržování podmínek v popisu činnosti firmy má za důsledek nezveřejnění zápisu v Katalogu firem.