wenn die kryptowährung fällt wer provitiert kryptowährung mit dem meisten gewinnsteigerungg kryptowährungen kaufen plattformen multi wallet kryptowährung icon kryptowährung kaufen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rekonstrukce kuchyně ve viktoriánském domě

Share

01V lokalitě Torontského předměstí Cabbageton v Kanadě, se nachází viktoriánský dům, postavený ve 20 letech minulého století. Jeho majitelé se po létech strávených v nevyhovující kuchyni rozhodli, pro celkovou rekonstrukci a modernizaci místnosti. Práci zadali místnímu ateliéru Beauparlant Design z centra Toronta. Tito návrháři připravili pro majitele koncept rekonstrukce, která vsadila na tradiční materiály a vzhled.

Dominantními barvami místnosti byly zvoleny hnědá, pastelově zelená a bílá. Podlahová krytina byla navržena z masivních dubových prken v přírodní barvě impregnovaná matným lodním voskem. Jako barva pro kuchyňskou linku byla zvolena pastelově zelená, která v sobě snese zapuštěné nerezové spotřebiče, aniž by provokovala a „tahala za oči“. Posledním dekorativním velkoplošným prvkem místnosti byl obklad z lesklých pásků.

0203

Za zmínku stojí osvětlení pracovní desky kuchyňské linky, pro které byly využity průmyslové lampy v sytě zelené barvě. I když jsou tyto lustry poslední dobou velmi populární, designéři by měli s jeho navržením být opatrní.

Celé místnosti prospívají především prosklené dveře na terasu. Venkovní zeleň odpovídá barvám použitých v místnosti. Pohled z kuchyně ve před dům, je přirozený a ničím nerušený.

0405

Pro člověka z našich končin bude zřejmě největší zádrhel průchozí kuchyň, která je ke všemu z jedné strany ohraničena otevřeným schodištěm vedoucím do sklepa a na terasu. Přesto místnost působí útulně a zabydleně.

TEXT: Michal. J (redakce OH)
FOTO: Beauparlant
Z
DROJ: Beauparlant

Čtěte dále