Napište, co hledáte

Robotická sekačka na trávu bez obvodového drátu

Robotická sekačka na trávu bez obvodového drátu

Share

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu vytvořit virtuální hranice. LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po trávníku velmi přesné polohování RTK fusion (satelitní technologii) a 3D Vision s binokulární kamerou. Již žádné obvodové dráty, které by mohly být náhodně přerušeny. Takto lze ve zkratce shrnout nejnovější trend v sekání trávníku – rychle, přesně a bez velké námahy.

Ne každý má zahradu zcela rovnou, bez svahů či ostrůvků se zelení. Robotická sekačka LUBA 2 AWD je proto vybavena pohonem všech kol s vynikající terénní schopností. LUBA si snadno poradí se sklonem až 80% (38°) a bez problémů projíždí nerovným terénem, ​​aniž by uvízla.

Potřebujete před domem sesekaný trávník na minimum a naopak v zadní části zahrady nechat trávník vyšší pro příjemný pocit na bosé nohy? I v tomto ohledu se můžete zcela spolehnout na robotickou sekačku LUBA a jednoduše nastavit v aplikaci výšku sečení od 25 mm do 70 mm. Stačí jen pár kliknutí a v jednotlivých částech zahrady nastavíte různou výšku sečení.

Díky systematickému sečení trávníku bude LUBA rychle hotová jak na menších zahradách, tak i na zahradách o rozloze až 5000 m2. Nejen díky vyspělé navigaci a inteligentnímu plánování sečení, ale také díky dvěma žacím kotoučům, které zajistí šířku sečení skvělých 40 cm.

Robotická sekačka LUBA 2 AWD používá 3D Vision modul pro navigaci po trávníku, a zároveň také k bezpečnému vyhýbání se překážkám. Kombinace 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník vidí všechny překážky větší jak 10 cm a zajistí, že se jim robotická sekačka LUBA 2 AWD bezpečně vyhne.

Pomocí Mammotion aplikace můžete robotickou sekačku LUBA 2 AWD jednoduše nastavit a ovládat. Díky aplikaci můžete vybrat různé režimy sečení, nastavit časové plány sečení, upravit výšku sečení a nastavit více oblastí sečení vaší zahrady. Pokud máte na zahradě oblasti, které nechcete sekat, jednoduše v aplikaci nastavíte no-go zóny.

Pro fandy moderních technologií je možné ovládat robotickou sekačku LUBA  2 AWD pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Home.

Chytrá robotická sekačka LUBA je vybavena dešťovým senzorem, a pokud začne pršet, LUBA 2 AWD se automaticky vrátí do nabíjecí základny. Po skončení deště, až bude trávník suchý, se rozhodnete, zda má LUBA pokračovat v sečení, kde skončila nebo začít znovu sekat celý trávník. LUBA má voděodolnost IPX6, takže déšť jí samotné nevadí, ale není dobré sekat váš krásný trávník, když prší, aby nedošlo k jeho poškození.

Připravujete rodinnou oslavu nebo výročí? Nechte své lásce na trávníku vysekat srdce či jiný motiv. LUBA 2 AWD podporuje technologii tisku na trávník. V Mammotion aplikaci můžete vybrat různé vzory sečení a vytvářet vlastní návrhy. LUBA 2 AWD používá pokročilé algoritmy k úpravě výšky a úhlu sečení a zajišťuje přesné sečení požadovaných vzorů trávníku.

LUBA poseká Váš trávník kdykoliv, i když nejste doma, neboť podporuje připojení 4G/Wifi/Bluetooth. Máte tak zahradu pod kontrolou a můžete sledovat činnost robotické sekačky LUBA 2 AWD v reálném čase. LUBA seká trávník každý den nebo obden, zkrátí stébla trávy vždy o 1-2 mm a tím zároveň trávník mulčuje a vyživuje. Trávník je při používání robotické sekačky LUBA 2 AWD skvěle upravený, zdravý a hustý.

Více na www.lubasekacky.cz