christian papan krypto kryptowährung kryptowahrungen finanzen ch amazon neue kryptowährung forum kryptowährung one gram welche kryptowährung ist verrückt
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Salon dřevostaveb jako hlavní doprovodný program veletrhu Dřevostavby 2014

Share

10Ve dnech 6. – 9. února 2014 proběhne již 9. ročník Salonu dřevostaveb, hlavního doprovodného programu veletrhu Dřevostavby 2014.

Salon vznikl s ambicí zviditelnit kvalitní českou architekturu ze dřeva a v průběhu uplynulých let se vyvinul v ucelenou přehlídku moderní dřevěné architektury u nás. Hlavním bodem Salonu je výstava jednotlivých projektů, která má svou premiéru právě na veletrhu Dřevostavby 2014. Ta se pak představí návštěvníkům jak v Čechách tak na Slovensku. Všechny projekty Salonu mapuje publikace Ročenka dřevostaveb.

 

Výstava

Architektonický ateliér HILPERTArchitekti DRNHAteliér Žentel

 

 

 

 

 

Do aktuálního Salonu vybíráme vždy architektonicky, konstrukčně i dispozičně zajímavé dřevostavby, které byly dokončeny v poslední době, nejlépe v roce 2012/2013. Výstava má význam jak pro architekty, kterým slouží jako srovnání s výsledky svých kolegů a možnost zviditelnit své realizace, tak pro návštěvníky a potenciální klienty, pro které je tato výstava reprezentativním souborem současné české architektury dřevostaveb. Jednotlivé stavby jsou na Salonu prezentovány na velkoplošných bannerech, z nichž každý je věnovaný jedné konkrétní realizaci.

Ročenka

rocenka-dvoustrana-300x150vnitrek-skalice-300x150

Chcete si zážitek z výstavy odnést i „fyzicky“? Potřebujete studijní materiál, nebo zkrátka máte rádi knihy o architektuře? Pak je tu pro Vás publikace Ročenka dřevostaveb, která rekapituluje výstavu a stává se tak jejím katalogem, stejně jako uceleným průvodcem po zajímavých dřevostavbách realizovaných v uplynulém roce nejen v České republice. Pokud jste výstavu nestihli, nebo byste rádi viděli realizace z minulých ročníků, můžete si Ročenku (aktuální i starší ročníky) objednat v e-shopu na domesistore.com.

Přednášky

01020304

Sekci přednášek v pátek odstartuje Mozaika dřevostaveb, kde vybraní architekti krátce představí své stavby z výstavy.

Sobota 8. 2. 2014 pak bude hlavním přednáškovým dnem. Proběhnou přednášky zahraničních architektů, po kterých bude následovat diskuze na aktuální téma za účasti architektů a dalších odborníků na konstrukce.

Na Salonu bude také k dispozici Bookshop s tématickou literaturou. Všechny knihy budou následně k dispozici na e-shopu domesistore.com

06070809

Salon jako putovní výstava

Veletrh Dřevostavby rozhodně není jedinou zastávkou Salonu dřevostaveb. Po zbytek roku se výstava pravidelně představuje i v dalších městech České a Slovenské republiky.

TEXT: Salon dřevostaveb
FOTO: Salon dřevostaveb
ZDROJ: Salon dřevostaveb