Napište, co hledáte

Vila Verde

Share

3Vila Verde je moderní bytový dům, organicky zasazený do stávající vilové zástavby v prestižní pražské čtvrti. Architektonické řešení dvou prolnutých kvádrů bylo zvoleno kvůli okolní zástavbě, kterou tvoří domy ve stylu moderny a funkcionalismu.

Výsledkem je provzdušněná pozitivně působící stavba splňující nejvyšší nároky na pohodlný život.

Celkem je k dispozici sedm bytů, na které připadá čtrnáct podzemních garážových stání. Nicméně každé podlaží je architektem projektu řešeno tak, že je více bytů možno propojit, a to až do varianty vytvoření loftového bytu na celém podlaží.

Objekt je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které spolu komunikují skrze systém IQ HOUSE. Vše je projektováno s důrazem na nejvyšší míru ekonomičnosti a zajištění co nejnižších nákladu na provoz domu. Například větrání každého bytu je vyřešeno řízenou rekuperací, která zajišťuje stále čerstvý vzduch bez nutnosti otevření oken, čímž se tato vila dostává do kategorie energeticky úsporného domu.

Samozřejmost jsou dostupné moderní datové a telefonní rozvody, na kterých lze provozovat rychlý internet přes ADSL. Dále je k dispozici centrální rozvod pozemního televizního signálu, satelitní televize a kabelové televize UPC.

Bezpečnost budoucích vlastníků je zajištěna kamerovým systémem, s možností napojení na pult centrální ochrany. U vstupu do objektu je zaveden hlasitý vrátný s videotelefonem, který zlepšuje identifikaci návštěvníků. Podle přání mohou videotelefony propojovat také jednotlivé byty.

Více o projektu: Vila Verde
Developer: Real 11, a. s.
Ceník: zde 

Předchozí článek