devisenhandel forex erfahrung kursabschlag im devisenhandel kreuzworträtsel autokauf mit kryptowährung jobangebote kryptowährungen bilanzierung hgb wie viele kryptowährungen gibt es welche kryptowährung coins halten
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Vyšehradská 422

Share

56Historická budova ze 17. století, maximum původních prvků bude zachováno nebo obnoveno. Lokalita Nového Města v blízkosti řeky Vltavy a významné památky Vyšehrad – pěší dostupnost na Karlovo náměstí. Lokalita Nového Města v blízkosti řeky Vltavy a významné památky Vyšehrad – nabízí bydlení v užším centru s pěší dostupností na Karlovo náměstí. Budova botanické zahrady je dalším příjemným zákoutím pro trávení volného času.

Před několika lety byla také dokončena budova Residence Hermitage a hotelu Park Inn – která přidala lokalitě zázemí kvalitního hotelu a také novodobého moderního bydlení. Tramvajová zastávka je kousek od domu, metro B Palackého náměstí – do 5 minut chůze a v pěší dostupnosti je také prodejna Billa. Historická budova ze 17. století je památkově chráněná a maximum původních prvků bude zachováno nebo obnoveno. Vstup do domu je širokým průchodem na prostorné nádvoří s atmosférou pavlačí.

(Zdroj: benti-vysehradska.cz)

[widgetkit id=292]

[widgetkit id=293]

Předchozí článek
Další článek