Napište, co hledáte

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s voňavými bylinkami

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s voňavými bylinkami

Share

Blíží se Vánoce, pro mnohé nejoblíbenější část roku. Čas rozjímání, rodinných setkávání a nadělování dárků. Nechte se unést do světa vonných adventních kalendářů, kouzelných čajových okamžiků a chutí vánočních sirupů, které dokážou oživit ducha Vánoc a zároveň dodat domovu jedinečnou atmosféru. Vstupte do magického světa vánočních bylinek s tradičními čaji značky LEROS.

Adventní kalendář Betlém

Těšení na Ježíška vám provoní bylinkový adventní kalendář LEROS s ručně malovaným vystřihovacím betlémem. V kalendáři naleznete kreslené postavičky, ze kterých si můžete sestavit tradiční betlém a vyzdobit si domov kouzelným vánočním doplňkem. Kalendář navíc obsahuje 24 malovaných jmenovek na dárky pro vaše nejbližší.

Produkt zakoupíte ZDE.

Adventní kalendář stromeček

Užijte si magii předvánočního času s čajovým kalendářem se skládacím stromečkem LEROS. Každý den objevíte nový bylinkový čaj a zároveň si postupně ozdobíte vánoční stromeček. Kartičky na zakrytí čajů a ozdob jsou zároveň visačkami na dárky pro vaše milované. Stromeček lze postavit na stůl či okno nebo pověsit na zeď.

Produkt zakoupíte ZDE.

 

Vánoční sirup

Vytvořte si vánoční pohodu s bylinkovým vánočním sirupem od LEROSU. Kombinace sladké mandarinky, kdoulovce, skořice, kardamomu a hřebíčku vytváří neodolatelnou vánoční chuť. Sirup je skvělým doplňkem do vašeho oblíbeného čaje či svařeného vína, nebo se s ním můžete zahřát místo punče.

Produkt zakoupíte ZDE.

Vánoční čaj

Užijte si Vánoce plné chuti a harmonie s limitovanou edicí bylinkového čaje LEROS. Hřejivá skořice, voňavý pomeranč, šípek, exotický badyán a hřebíčkem vytvoří během chvilky vánoční atmosféru v každém šálku.

Produkt zakoupíte ZDE.

Tradice od roku 1954

LEROS před více než 60 lety vznikl pod názvem Léčivé rostliny Zbraslav a postupně se stal firmou, která je synonymem českého bylinkářského umění. Svědomitě a šetrně zpracovává byliny primárně do voňavých čajů. „Ročně takto zpracujeme více než 300 tun bylinek, které nakupujeme od prověřených dodavatelů a od malých domácích pěstitelů prostřednictvím vlastních výkupen,“ vysvětluje Tereza Hrbek Vebrová. LEROS čaje mají jako jedny z mála na trhu tu nejvyšší farmaceutickou kvalitu, jsou opatřeny registrací ze státního úřadu pro kontrolu léčiv. „Všechny výrobky stavíme na vlastních recepturách, na kterých spolupracujeme s Dr. Janem Martinem, Ph.D.,“dodává Tereza Hrbek Vebrová.

LEROS je nejprodávanější značkou léčivých a dětských čajů v České republice, na Slovensku má druhé místo. V současné době má v portfoliu více jak 250 výrobků, nejen čajů, ale také sirupů, šťáv nebo medu. Všechny produkty zakoupíte na www.leros.cz.