Napište, co hledáte

Roboti dnes už zajistí i kvalitní vytírání podlah

Roboti dnes už zajistí i kvalitní vytírání podlah

Share

Roboti jsou rozšířenými pomocníky při péči o domácnost, vysávají, myjí okna a někteří dokážou zastat i více činností zároveň. Jedním takovým pomocníkem je LEGEE D7.

Nechte starost o čistou podlahu na jednom pomocníkovi, který za Vás podlahy vysaje i vytře zároveň a nevadí mu, že máte doma kombinaci hladkých podlah a koberců. O vše se rád postará LEGEE D7.

LEGEE zajistí komplexní úklid hladkých podlah – dlažby, linolea a podlah dřevěných i plovoucích i koberců. O hladkou podlahu se LEGEE postará tak, že vysává a souběžně provádí mopování a mokré vytírání. Množství vody je přitom přesně dávkováno, aby vody nebylo ani moc, ani málo. Při práci se řídí pomocí dat získávaných vyspělým navigačním systémem LiDAR. Ten zajistí efektivní úklid podlah bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

Při úklidu koberců naopak LEGEE mop nadzvedne a výkonné sání spolu s turbo kartáčem zajistí důkladné vysátí koberců do výšky vlasu až 1,5 cm. Při přejezdu z koberce na hladkou podlahu LEGEE spustí mop opět na podlahu a dál pokračuje souběžně ve vysávání i vytírání najednou.

LEGEE vysaje na podlaze nečistoty opravdu všude, a to díky speciálnímu D tvaru, namísto kulatých rohů, v kombinaci s bočním kartáčkem, který dokonale vymete nečistoty z rohů, podél stěn a nábytku.

HOBOT LEGEE  je určen i do domácností s alergikem, neboť nečistoty ven z nádobky nepustí HEPA filtr, který zachytí i nejjemnější částečky prachu.

Robot disponuje kvalitní lithiovou baterií, která patří mezi moderní typy akumulátorů s dlouhou životností a v případě vybití baterie v průběhu úklidu se LEGEE dojede nabít a poté pokračuje od místa, kde úklid přerušil. Namísto klasických kol, na která jste zvyklí u jiných robotů, používá LEGEE pásy. Ty mu zajistí lepší přilnavost k čištěné podlaze a protiskluz na všech typech hladkých podlah.

LEGEE je možné snadno ovládat pomocí aplikace v českém jazyce. Aplikace umožňuje nastavení dle preferenční každého uživatele a navíc nabízí několik Talentových módů, vytvoření zakázaných oblastí nebo naopak vytvoření záclonové zóny, aby LEGEE uklidilo nepořádek a prach i pod dlouhými závěsy a záclonami.

Pokud chcete ušetřit čas a peníze, sáhněte po osvědčeném robotickém vysavači a mopu v jednom LEGEE D7.  Více na www.hobot.cz