Napište, co hledáte

Sennheiser ACCENTUM Wireless posouvá zvukové i technologické hranice střední třídy bezdrátových sluchátek

Sennheiser ACCENTUM Wireless posouvá zvukové i technologické hranice střední třídy bezdrátových sluchátek

Share

Společnost Sennheiser dnes informovala o uvedení bezdrátových sluchátek Sennheiser ACCENTUM Wireless na český trh.  Novinka přináší kvality oceňované řady Momentum širšímu publiku a nabízí 50h výdrž na jedno nabití, moderní bezdrátové kodeky a samozřejmě i špičkový zvukový projev. To vše za příznivou cenu 4 490 Kč.

Výdrž baterie dosahující 50 h nenechá nikoho na pochybách, že sluchátka zvládnou bez dobíjení hned několik dní. Potlačením okolních hluků ANC zajistí ničím nerušený a pohodlný poslech i při letu kolem světa. Precizní zvukový projev, který dokládá frekvenční rozsah 10 Hz – 22 kHz, přitom otevře bránu k novým detailům oblíbené hudby. Nechybí kompletní sestava bezdrátových kodeků aptX HD, AAC a SBC, které spolu s Bluetooth 5.2 zajistí bezproblémovou kompatibilitu s jakýmkoli smartphonem, počítačem, anebo herní konzolí. Nejnáročnější uživatele pak potěší plnohodnotný USB-C port, jehož prostřednictvím lze sluchátka pro 5hodinový poslech dobít již za 10 minut a který zajistí i perfektní kabelový přenos Hi-Res audia z mobilního telefonu či počítače.

„Sennheiser ACCENTUM Wireless jsme konstruovali tak, abychom se přiblížili oceňovaným Momentum 4 a nabídli výkony, které byly v této kategorii dosud nedosažitelné.“ říká Christian Ern, hlavní produktový manažer společnosti Sennheiser. „Zákazníci se tak budou těšit z dechberoucího zvuku Sennheiser bez kompromisů ve výdrži baterie, nebo v bezdrátové konektivitě. Uživatelé si tak mohou užívat sluchátka bez omezení po celý den.“

Sennheiser zvuk bez kompromisů

ACCENTUM Wireless nabízí díky 37mm měničům Sennheiser vlastní konstrukce a výroby zvukový projev odpovídající věhlasu německého výrobce. Posluchači si tak snadno dopřejí impozantní basový výkon, aniž by utrpěla křišťálová čistota středních a vysokých frekvencí. Systém hybridního potlačení hluku (ANC) přitom zajistí podmínky pro nerušený poslech při příjemné hlasitosti, která neohrozí jejich sluch. I bez nepříjemného zesilování tak vyniknou veškeré detaily a dynamika oblíbených skladeb, filmových soundtracků i atmosférických zvukových kulis videoher.

Precizní reprodukci uživatelé ocení i při práci. Ať už jsou jejich denním chlebem desítky telefonátů, nebo videokonference, budou si jisti každým slovem, které uslyší a díky dvojici mikrofonů s podporou režimu pro potlačení ruchů větru si jím bude jista i protistrana. Bezproblémové komunikaci tak nebude stát nic v cestě.

Maximální pohodlí a skvělá konektivita

Minimalistický design sluchátek vyzařuje eleganci typickou pro vyšší řady. Pohodlí, které s sebou přináší, si posluchači jistě zamilují. Bohatě polstrované náušníky, hlavový most a vyvážení konstrukce jsou tím, co zajistí úžasně pohodlný poslech po celý den. Zákazníci jistě ocení i jednoduché ovládací schéma se 4 fyzickými tlačítky a bohaté možnosti nastavení prostřednictvím mobilní aplikace Sennheiser Smart Control. Ta jim umožní spravovat spárovaná zařízení, aktualizovat software sluchátek i upravit jejich zvukový projev tak, aby odpovídal jejich specifickému vkusu.

Sennheiser ACCENTUM Wireless nadchnou i možnostmi připojení. Zvládnou totiž hned několik zařízení zároveň. Není tak problém vyřizovat zároveň hovory na mobilním telefonu a v mezičase poslouchat hudbu či podcasty z pracovního PC. K přepnutí mezi zdroji dojde automaticky. Možnost pro přenos audia USB-C kabel pak ocení všichni, kteří se vyskytují v místech kde není využití bezdrátových technologií povolené a ti, kteří ocení maximální možnou kvalitu reprodukce.

Cena a dostupnost

Sluchátka ACCENTUM Wireless jsou dostupná v internetovém obchodě pantershop.cz a u vybraných partnerů za cenu 4 490 Kč.

O společnosti Panter spol. s.r.o.

Společnost Panter s.r.o. je rodinná firma, která importuje a výhradně zastupuje zvukovou techniku Sennheiser a Neumann již od roku 1992. V průběhu let převzala zastoupení mnoha dalších významných značek v tomto oboru. Bohaté zkušenosti s audiovizuální technikou společnost využívá i při návrzích zvukových instalací AV systémů a zajišťuje také vlastní servis dovážených produktů.