Napište, co hledáte

HTC VIVE přináší revoluční slevy během Black Friday na širokou škálu XR/VR zařízení a příslušenství

HTC VIVE přináší revoluční slevy během Black Friday na širokou škálu XR/VR zařízení a příslušenství

Share

VIVE XR Elite láká na historicky nejvyšší úsporu ve výši 6 500 Kč a PCVR sestava VIVE Pro 2 Full Kit dokonce na zvýhodnění 9 000 Kč. Výrobce potěší i doplňky. Zájemci o bezdrátové PCVR získají VIVE Wireless Adapter Kit o 3 600 Kč levněji a 600 Kč lze ušetřit na snímači VIVE Tracker 3.0. Majitelé starších headsetů ocení 300€ slevu při zakoupení VIVE Pro 2 HMD na webu vive.com.

Praha, 1. listopadu 2023 – HTC VIVE odhalilo svou letošní Black Friday nabídku, která přináší výrazné slevy napříč nabídkou XR/VR zařízení a doplňků. Od 1. listopadu do 17. prosince 2023 lze pořídit nejnovější XR headset VIVE XR Elite, za dosud nevídanou cenu s úsporou 6 500 Kč, konkrétně za 28 490 Kč. VIVE XR Elite je kompaktní a konvertibilní zařízení, je průkopníkem ve své třídě a nabízí uživatelům flexibilní využití v režimech samostatného XR a PCVR.

Akce probíhá v elektronickém obchodě Alza.cz, na stránkách vive.com a u vybraných partnerů od 1.11.2023 do 17.12.2023.

Se schopností plnobarevného RGB průhledu s vysokým rozlišením, detekcí pohybu rukou a 4K rozlišením obrazu otevírá VIVE XR Elite dveře k poutavým zážitkům smíšené (MR) i virtuální reality (VR), čímž posouvá hranice hraní, práce i učení. Headset je navíc díky dvouhodinové výdrži baterie a hmotnosti pouze 625 g ideální na cesty. Možnost přestavby do podoby lehoučkých VR brýlí bez týlní baterie zajistí maximální pohodlí ať už se uživatel vydá na cesty vlakem, automobilem anebo letadlem.

Pro nezapomenutelné zážitky v oblasti PCVR přináší HTC VIVE akční ceny i na další produkty z řady VIVE Pro. Osloví VIVE Pro 2 Full Kit se slevou 9 000 Kč za 24 990 Kč i příslušenství v podobě bezdrátového adaptéru VIVE Wireless Adapter Kit zvýhodněného o 3 600 Kč.

Zkušeným VR harcovníkům pak připravil výrobce překvapení přímo ve svém elektronickém obchodu na stránkách vive.com. Zde totiž získají samostatný headset VIVE Pro 2 HMD se skvělou slevou 300 €. Snadno tak povýší svůj domácí či pracovní VR systém s headsety HTC VIVE, VIVE Pro anebo například Valve Index. Získají 5K rozlišení, 120° horizontální zorný úhel a pokud to jejich grafická karta dovolí, tak i 120Hz obnovovací frekvenci.

A to není vše – součástí akce je i VIVE Tracker 3.0 umožňující sledování jakéhokoli reálného objektu ve virtuální realitě. Ať už se uživatel rozhodne pro sledování makety zbraně, pingpongové pálky anebo použijete více trackerů pro zachycení pohybů celého těla, posune tím simulaci na novou úroveň.

Black Friday slevy se nevyhnuly ani nejvyššímu modelu výrobce na poli smartphonů. HTC U23 Pro nyní zájemci získají za 9 799 Kč, tedy s úsporou vyšší než 3 600 Kč.

O HTC VIVE

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Umožnil tak rozvoj VR technologie do podoby, v jaké ji známe dnes. Nové modely HTC VIVE Pro 2, VIVE Focus 3 a VIVE Flow, které na průkopnický headset navazují tak uživatele pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně, ať už se jedná o náročné hráče či profesionály.