Napište, co hledáte

SE TO vypere a vysuší. S pračkami a sušičkami Gorenje WaveActive

SE TO vypere a vysuší. S pračkami a sušičkami Gorenje WaveActive

Share

Nové pračky a sušičky Gorenje Wave Active se jako mávnutím kouzelného proutku postarají o každý záhyb, šev a vlákno svěřeného oblečení. Prádlo bude skutečně čisté a svěží i bez zbytečné námahy – protože tady skutečně platí rčení, které jste doma určitě často slyšeli. Ono „SE TO“ vypere a vysuší. I na dálku. A navíc šetrně, spolehlivě a úsporně.

Čistá pračka už před praním. S inovativní funkcí AirDry

Opravdu čisté prádlo budete mít jen z čisté pračky. Jenže ta je v době mezi pracími cykly doslova líhní pro nejrůznější mikroorganismy.

Proto přichází Gorenje s unikátním řešením: stačí přes aplikaci ConnectLife aktivovat novou speciální funkci AirDry, a ta doslova odfoukne z vnitřního prostoru pračky, z gumového těsnění i ze zásobníků na prací prostředky 99,9 % bakterií a virů (podle nezávislého testu Lublaňské univerzity). Ty jsou nejen škodlivé, ale jsou navíc i příčinou nepříjemných pachů.

Pračka tak bude ještě před praním hygienicky čistá. A oblečení bude díky této vymoženosti vždycky svěže vonět. Vy sami nemusíte dělat nic, protože „se to“ udělá samo.

Prádlo bez bakterií a virů

Další kouzlo v podobě programu ExtraHygiene zničí v prádle během pracího cyklu 99,9 % bakterií.Tento program je určený pro zajištění hygienické čistoty a hodí se v rodinách s malými dětmi a všude tam, kde záleží na tom, aby v oblečení a dalších textiliích nezůstaly žádné bakterie, plísně nebo kvasinky.

„Textilní vlákna prostoupí vytvořená pára, která stačí na účinné odstranění až 99,9 % bakterií. Prádlo se však nenamočí do horké vody jako při vysokoteplotním programu. Výsledkem je tedy čistota bez vedlejších nežádoucích účinků jako je například sražené oblečení. Prádlo bude navíc příjemně hebké a s minimem záhybů,“ říká Jana Neuszerová, odbornice Gorenje.

Správné dávkování – i to se udělá samo

Péče o prádlo bude o hodně snazší i díky nové funkci AutoDose s precizním automatickým dávkováním pracího prostředku podle skutečné potřeby. Množství v zásobníku přitom vydrží až na jeden měsíc. Gelu nebo prášku nebudete dávat zbytečně moc a kolem pračky bude uklizeno. A to nejlepší je, že „se to“ zase udělá samo.

Nové pračky jsou tiché a spolehlivé díky invertorovému motoru s nadstandardní zárukou 15 let a speciálním bočním panelům, které jsou navržené tak, že snižují vibrace a související hluk při rotaci bubnu a odstřeďování.

Nechybí ani oblíbené parní programy, extra krátké a speciální programy nebo automatické funkce pro čištění pračky včetně sterilizace bubnu. A díky integrované wifi jde ty nejvybavenější modely ovládat prostřednictvím aplikace ConnectLife a mobilu i na dálku, třeba i cestou ze závodu, z posilovny nebo z práce. Aplikace navíc nabídne oproti ovládacímu panelu o 10 programů víc. Ještě než se vrátíte domů na vás bude čekat dokonale vyprané prádlo.

V sušičkách s funkcí NatureDry se prádlo usuší jako venku

Nové sušičky WaveActive mají patentovanou technologii NatureDry, která je inspirovaná sušením ve volné přírodě na čerstvém proudícím vzduchu.

Přídatný senzor pak hlídá, aby sušení probíhalo ideálně i tehdy, když sušičce svěříte jemné prádlo nebo sportovní oděvy z high-tech tkanin. Nejrychlejší program vše zvládne už za rekordních 89 minut.

Sušičky využívají patentovaný systém TwinAir s obousměrným foukáním vzduchu. Dokonce i velké kusy prádla budou hned po vyjmutí ze sušičky měkké, rovnoměrně vysušené a méně zmačkané. Zmačkání prádla předchází i buben WaveActive s unikátní vlnovitou strukturou a speciální funkce AntiCrease. Zajímavý je i program pro ložní prádlo, který využívá speciální algoritmus a je navržen tak, aby bránil zamotání kusů prádla do sebe.

Také sušičky pohání tichý, úsporný a spolehlivý invertorový motor PowerDrive, hluk opět pohlcují i speciálně upravené boční stěny. Modely s integrovanou wifi jde opět prostřednictvím aplikace ConnectLife a mobilu ovládat i n a dálku.

Design i ohleduplnost k přírodě

Pračky i sušičky WaveActive jsou velmi vydařené i esteticky. A také jsou energeticky úsporné a šetrné k přírodě, což stvrzuje i zařazení praček do nejvyšší energetické třídy A s úsporou energie až 50 %. Mimořádně úsporné jsou i sušičky s tepelným čerpadlem, které proti kondenzačním ušetří až 70 % energie.

 

Více informací: cz.gorenje.com