Napište, co hledáte

BORŠOV NAD VLTAVOU

Share

1Soubor osmi nízkoenergetických domů projektu BYDLETE JINAK je koncipovaný jako ideální kompromis mezi moderním městským bydlením a uvolněností života na venkově, s velkorysým pozemkem a jeho integrací do přírody.

Přímá návaznost pozemků na zámecký park, zámek Poříčí a řeku Vltavu poskytuje vysokou míru soukromí a klidu. Zároveň ale svou polohou skýtá optimální napojení na dopravní infrastrukturu směrem na České Budějovice i Český Krumlov. V místě je také zastávka MHD a železniční stanice. Umístění jednotlivých domů na již plně zasíťovaných pozemcích a jejich orientace jsou zvoleny tak, aby co nejvíce respektovaly soukromí budoucích obyvatel a zároveň aby bylo možné čerpat energetické zisky z průčelí orientovaných na jih a jihozápad.

Samotné domy jsou navržené jako tvarově jednoduché jednopodlažní kvádry s vnitřním členěním optimalizovaným pro čtyřčlennou rodinu. Interiér je plně modifikovatelný dle přání klienta, pokud si nevybere z již připravených variant. Dvě základní velikosti domů a varianty standardního vybavení byly zvoleny pro možnost maximální individualizace domu klientem. Všechny varianty se dají mezi sebou kombinovat.

V současné době nabzíme k prodeji 6 domů, z nichž je jeden těsně před dokončením, zbylé domy jsou ve výstavbě, kdy k nastěhování budou dokončeny do 12ti měsíců. 

(Zdroj: www.bydletejinak.cz)

Předchozí článek
Další článek