schweizer franken kryptowährung betrug mit kryptowährungen frank elstner dieter bohlen eine intelligente investieren in kryptowährungen kwelche kryptowährung langfristig
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

BORŠOV NAD VLTAVOU

Share

1Soubor osmi nízkoenergetických domů projektu BYDLETE JINAK je koncipovaný jako ideální kompromis mezi moderním městským bydlením a uvolněností života na venkově, s velkorysým pozemkem a jeho integrací do přírody.

Přímá návaznost pozemků na zámecký park, zámek Poříčí a řeku Vltavu poskytuje vysokou míru soukromí a klidu. Zároveň ale svou polohou skýtá optimální napojení na dopravní infrastrukturu směrem na České Budějovice i Český Krumlov. V místě je také zastávka MHD a železniční stanice. Umístění jednotlivých domů na již plně zasíťovaných pozemcích a jejich orientace jsou zvoleny tak, aby co nejvíce respektovaly soukromí budoucích obyvatel a zároveň aby bylo možné čerpat energetické zisky z průčelí orientovaných na jih a jihozápad.

Samotné domy jsou navržené jako tvarově jednoduché jednopodlažní kvádry s vnitřním členěním optimalizovaným pro čtyřčlennou rodinu. Interiér je plně modifikovatelný dle přání klienta, pokud si nevybere z již připravených variant. Dvě základní velikosti domů a varianty standardního vybavení byly zvoleny pro možnost maximální individualizace domu klientem. Všechny varianty se dají mezi sebou kombinovat.

V současné době nabzíme k prodeji 6 domů, z nichž je jeden těsně před dokončením, zbylé domy jsou ve výstavbě, kdy k nastěhování budou dokončeny do 12ti měsíců. 

(Zdroj: www.bydletejinak.cz)

Předchozí článek
Další článek