Napište, co hledáte

Zátiší Hodkovičky

Share

09Představujeme Vám Zátiší Hodkovičky, elegantní a funkční bydlení v Praze 4, v těsném sousedství rozsáhlého lesoparku nad malebným údolím Zátišského potoka. Pět komorních vila domů s novými byty je navrženo podle nejnovějších architektonických trendů. Domy stojí ve svahu mezi ulicemi Na lysinách a Pod lysinami v tradiční pražské rezidenční čtvrti Hodkovičky známé svou prvorepublikovou vilovou zástavbou.

Bydlení v nových bytech Zátiší Hodkovičky je ideální především pro aktivní rodiny s dětmi. V těsné blízkosti je základní škola i mateřská školka, rozlehlý lesopark přímo vybízí k příjemné procházce čí projížďce na kole, nedaleko je Golf & Country Club Hodkovičky a sportovní areál HAMR – Sport. Za nákupy dojedete pohodlně autem do nedaleké nákupní galerie Plaza Novodvorská.

Při návrhu všech pěti vila domů jsme mysleli nejen na jejich vnitřní uspořádání bytů, ale i na odpovídající využití společných částí pozemku. Domy jsou proto umístěny tak, aby mezi nimi vznikl soukromý prostor s dětským hřištěm. Klidný parčík přístupný pouze z jednotlivých domů využijete nejen pro volné chvíle s dětmi, ale umožní i přirozené utváření dobrých sousedských vztahů, které jsou jedním z důležitých předpokladů komfortního bydlení.

Bezpečí objektu zajišťuje kamerový systém, který snímá vstupy do všech domů.

Nový byt v rezidenci Zátiší Hodkovičky Vám zajistí pohodlné rodinné bydlení v atraktivní lokalitě Prahy 4 a bude zárukou perspektivního a bezpečného uložení Vašich financí.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Real-Treuhand Reality s.r.o.Zátiší Hodkovičkyzde