Napište, co hledáte

Botanica, V. etapa

Share

01Popis projektu

Bytový dům L projektu Rezidenční čtvrť Botanica V. etapa zahrnuje 42 bytových jednotek a 3 ateliéry v dispozicích 1+kk až 4+kk, s rozlohou od 26 m2 do 104 m2 a 26 garážových stání.

V bytovém domě M bude 40 bytových jednotek a 1 atelier v dispozicích od 1+kk o rozloze 31 m2 po 4+kk o rozloze 98 m2 s terasou 20 m2 a 39 garážových stání. Součástí většiny bytů v obou domech je balkon, terasa nebo předzahrádka.

Všechny byty projektu jsou ve vysokém standardu použitých materiálů i provedení – od vyzděných bytových příček, sádrových omítek, dřevěných eurooken a dýhovaných interiérových dveří přes dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy, nadstandardní zařizovací předměty až po přípravu pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání. Nedílnou součástí domů je kamerový systém pro monitorování společných prostor domu.

Součástí bytových domů budou solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, díky kterým může být roční úspora energií, sloužící pro tento ohřev, až 66 %. Na přilehlých pozemcích obou domů je naplánovaná instalace podzemní nádrže pro zachycování dešťových vod, které budou dále využity při zalévání zeleně v okolí domu. 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Skanska RealityBotanica, V. etapazde