abitrage im devisenhandel lineare optimierung wie liest man eine diagramm von kryptowährung in bitcoins investieren 2021 welche kryptowährung schnell minen bitcoin stock market chart
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Byty Horní Měcholupy, lokalita Javorová čtvrť

Share

02Popis projektu

Moderní byty za zcela bezkonkurenční ceny. Byty s dispozicí 1+kk za 950.000 korun, 2+kk za 1,7 mil. korun, 3+kk za 2,8 mil. korun a 4+kk od 3,3 mil. korun. Takové bezkonkurenční zaváděcí ceny nabízí nyní zcela nová lokalita Javorová čtvrť.

Spolu s výstavbou nových bytů, která již byla zahájena, zde vzniknou také velké zelené plochy s parkovou úpravou, javorovou alejí, lavičkami a dětskými hřišti. Hned u lokality je autobusová zastávka, odkud přímé autobusy jezdí ke stanici metra C Háje nebo ke stanici metra B Vysočanská.

Do centra je však nejrychlejší jet vlakem. Jeho zastávka se nachází jen zhruba 7 minut chůze od lokality. Vlak jede do centra na Hlavní nádraží a cesta trvá jen 17 minut. Veškerá občanská vybavenost – školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody a sportoviště – je přímo v Horních Měcholupech.

Místo pro odpočinek a relaxaci nabízí nedaleká Hostivařská přehrada s okolním rozsáhlým lesoparkem a také území Dobré Vody spadající pod přírodní park Botič – Milíčov. V blízkosti je také golfové hřiště.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

CENTRAL GROUP a.s. Byty Horní Měcholupy zde