Napište, co hledáte

Byty Horní Měcholupy, lokalita Javorová čtvrť

Share

02Popis projektu

Moderní byty za zcela bezkonkurenční ceny. Byty s dispozicí 1+kk za 950.000 korun, 2+kk za 1,7 mil. korun, 3+kk za 2,8 mil. korun a 4+kk od 3,3 mil. korun. Takové bezkonkurenční zaváděcí ceny nabízí nyní zcela nová lokalita Javorová čtvrť.

Spolu s výstavbou nových bytů, která již byla zahájena, zde vzniknou také velké zelené plochy s parkovou úpravou, javorovou alejí, lavičkami a dětskými hřišti. Hned u lokality je autobusová zastávka, odkud přímé autobusy jezdí ke stanici metra C Háje nebo ke stanici metra B Vysočanská.

Do centra je však nejrychlejší jet vlakem. Jeho zastávka se nachází jen zhruba 7 minut chůze od lokality. Vlak jede do centra na Hlavní nádraží a cesta trvá jen 17 minut. Veškerá občanská vybavenost – školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody a sportoviště – je přímo v Horních Měcholupech.

Místo pro odpočinek a relaxaci nabízí nedaleká Hostivařská přehrada s okolním rozsáhlým lesoparkem a také území Dobré Vody spadající pod přírodní park Botič – Milíčov. V blízkosti je také golfové hřiště.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

CENTRAL GROUP a.s.Byty Horní Měcholupyzde