kurzbeschreibung aller kryptowährungen kraken welche kryptowährungen kryptowährungen kurse übersicht bitcoin investieren schweiz kryptowährung toro rippel kaufen euro kryptowährung als offizielle münze
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

ByTy Malešice

Share

03Popis projektu

Pokud hledáte nové bydlení na klidném místě a přitom nedaleko centra metropole, ByTy Malešice jsou pro Vás tou ideální volbou. Tento projekt je ojedinělý tím, že je realizován s důrazem na spojení moderního bydlení vyššího standardu a všudypřítomné zeleně. Tu uvidíte nejen na svých balkonech, terasách, ale i na domech či mezi nimi.

Zeleně bude v našem projektu skutečně požehnaně, uvidíte na ni z jakéhokoli místa areálu. A navíc, protože tím nechceme obyvatele zatěžovat, bude v péči profesionálního zahradníka. Stromy, keře a květiny tak budou zpříjemňovat Vaše bydlení každý rok.

Ať chceme nebo ne, žijeme ve společnosti různých lidí. Bohužel i těch, kteří závidí a nepřejí ostatním. Proto i my dbáme na bezpečnost. Celý areál je monitorován bezpečnostními kamerami a o Váš klidný spánek se postará také 24 hodin denně přítomná ostraha.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

SIDI Czech Republic Byty Malešice zde

 [widgetkit id=472][widgetkit id=473]