Napište, co hledáte

Jak se probudit s vánoční náladou?

Jak se probudit s vánoční náladou?

Share

Vánoce jsou svátky, které nenechávají chladným nikoho z nás, i když každý svátečnímu šílenství propadá s jinou intenzitou. Kam patříte vy? Vybíráte dárky až poslední týden a modlíte se, aby doručovací služba dorazila včas? Úklid vás stresuje, takže uklidíte jen to nejnutnější a jako výzdobu máte pár větviček ze smrku od sousedů? Nebo milujete stylizace do jedné či dvou barev, už od léta nakupujete vhodné doplňky a váš byt by se na Vánoce zařadil mezi katalogové inspirace? Ať už jste z první, nebo druhé skupiny, nezapomeňte, že pro klidné Vánoce je důležitý i odpočinek.

Zimní království ve vaší ložnici

Klidný spánek je ten nejlepší dárek, který si můžete dát. Můžete mít skvělou matraci, postel na míru a pořád to nebude ono. Možná jste zapomněli na to, že dobrou náladu můžete vyvolat i vhodně vybraným povlečením. A zimní období přímo volá po tom, abyste si do ložnice pořídili něco nového, neokoukaného, co vám přinese radost, i když vstáváte brzo ráno za tmy. Zároveň tak můžete kus Vánoc přenést i do této místnosti. Inspiraci najdete třeba v aktuální vánoční kolekci od firmy Kvalitex.

Jestli chcete pokoj rozzářit a dodat si energii, ideální bude kousek v červené barvě. Je to navíc tradiční vánoční barva, takže může navodit i slavnostní atmosféru. Pokud se vám ostře červené povlečení zdá příliš odvážné, můžete zkusit reversní variantu, bílou s červeným vločkovým vzorkem. Decentněji působí také šedá, která díky vločkovému nebo hvězdičkovému vzoru vůbec nevypadá nudně.

Překvapte někoho pod vánočním stromkem

Krásné povlečení může být i dobrým dárkem. Je pravda, že motiv s vločkami asi obdarovaný nevyužije celoročně. Na druhou stranu, výrobky od Kvalitexu jsou z kvalitní bavlny, takže se neseperou a i další sezonu budou vypadat jako nové. Zkuste to! Využijte aktuální akce a vybavte ložnici sobě i svým blízkým!

Předchozí článek
Další článek