kryptowährung gulden kaufen kryptowährung minen mit wenig cpu was kommt nach kryptowährung echte kryptowährung wallet seriöse krypto börse
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Vytvořte si doma zdravé klima

Vytvořte si doma zdravé klima

Share

Cítíte se unavení a bez energie? A zamýšleli jste se nad tím, jaký vzduch doma dýcháte? Málokdo si uvědomuje, že vnitřní prostředí je plné nečistot, o kterých vůbec nevíme, a které jsou příčinou celé řady zdravotních obtíží, zejména respiračních onemocnění. Dlouhodobý pobyt v nezdravém prostředí zhoršuje kvalitu života každého z nás. Nejohroženější skupinou jsou přitom děti, senioři a samozřejmě také alergici.

Kvalitu venkovního ovzduší jako jednotlivci bohužel neovlivníme, ale v našich domovech to změnit můžeme. Stačí dodržovat jednoduchá opatření a budete se cítit mnohem lépe.

  • Základem je větrání, a to nejlépe protilehlými okny otevřenými dokořán. Rychlé a intenzivní větrání je nejefektivnější. Pokud je větrání nedostatečné, hromadí se uvnitř vlhkost a množí se plísně.
  • Vhodné je pěstování pokojových květin, které vzduch v interiéru okysličí a některé dokonce pročistí.  Tchýnin jazyk umí odfiltrovat toxiny, další vhodné květiny jsou např. lopatkovec, zelenec, fíkus nebo aloe vera.
  • Důležitá je i správná teplota vzduchu – přes den 21°C , v noci pak o tři až pět stupňů méně. Naše tělo se při spánku regeneruje, nabírá sílu a při nižších teplotách zároveň posiluje imunitní systém. Vlhkost vzduchu se doporučuje udržovat mezi 40 – 60 %.
  • Nedílnou součástí péče o domácí prostředí je pravidelný úklid a stírání prachu. Prach stírejte navlhčeným hadříkem, aby se dál zbytečně nevířil. Při úklidu používejte nejlépe přírodní čisticí prostředky na bázi citronu a octu, ze kterých nevzniknou toxické výpary.

Bohužel Většina lidí začíná řešit čistotu vzduchu v domácnosti, až když se jim projeví nějaké zdravotní problémy. Tomu se však dá předejít vhodnou prevencí – například používáním čističky vzduchu. Čistička zbaví vzduch polétavých nečistot, jako jsou prach, pyl, spory plísní, bakterie, cigaretový kouř, výpary z umělých hmot, tiskáren a nábytku.

Doporučujeme čističku vzduchu Ionic-CARE, která zachytí až 96 % všech polétavých nečistot. Dále obsahuje ionizátor, který do svého okolí uvolňuje záporné ionty neboli vzdušné vitamíny. Ty jednak zvyšují účinnost čištění, ale také je díky nim vzduch svěží jako u moře nebo na horách. Čistička má naprosto tichý provoz, a tak ji můžete mít puštěnou i přes noc v ložnici. Navíc je velice úsporná, denní provozní náklady jsou srovnatelné s úspornou žárovkou. Elektrostatický filtr je omyvatelný a lze ho používat neustále dokola.

Čistička vzduchu Ionic-CARE se stala již čtyřikrát produktem roku ve své kategorii a je v současné době nejoblíbenější čističkou v České republice i na Slovensku.

Vytvořte si doma zdravé prostředí bez alergenů a prachu také Vy. Čističku vzduchu Ionic-CARE zakoupíte v internetovém obchodě www.ionic-care.cz . A pokud při své objednávce zadáte kód H3D, dostanete navíc dárek a poštovné zdarma.