Napište, co hledáte

Kaldewei se stěhuje ke Comskému jezeru – Studio Reveria vybavilo luxusní koupelny objektu Villa della Quercia vanami Meisterstück Classic Duo Oval

Kaldewei se stěhuje ke Comskému jezeru – Studio Reveria vybavilo luxusní koupelny objektu Villa della Quercia vanami Meisterstück Classic Duo Oval

Share

Kaldewei se svými udržitelnými výrobky z recyklovatelné smaltované oceli už dlouho určuje měřítka, pokud jde o materiál a design, a to i v hotelové branži. Důkazem toho je i nejnovější projekt v objektu hotelového řetězce Mandarin Oriental u Comského jezera. Milánští specialisté na design a architekturu ze studia Reveria zařídily koupelny Villa della Quercia volně stojícími koupacími vanami řady Meisterstück Classic Duo Oval. Vila je jedním z devíti objektů 5hvězdičkového luxusního hotelu ve městě Como na severu Itálie.

Studio Reveria vybavila koupelny Villa della Quercia, jednoho z nových objektů exkluzivního hotelového řetězce Mandarin Oriental u Comského jezera, koupacími vanami Meisterstück Classic Duo Oval od Kaldewei. Designéři při rekonstrukci kladli důraz na stylové spojení historických a moderních prvků. @ Mandarin Oriental, Comské jezero.

Villa della Quercia je pojmenovaná podle dubů, které rostou ve stoleté botanické zahradě resortu. Teprve před nedávnem byla dokončena rekonstrukce vnitřních prostor vily, která je jednou z největších budov rezortu. Při renovaci zvolili Laura Delfina Sari a Diego Paccagnella, zakladatelé studia Reveria, vysoce kreativní přístup, jehož výsledkem je dokonalé sladění historických a moderních prvků. Cílem milánské architektonické kanceláře bylo přenést kouzlo přírody, které v sobě skrývá velký park, do vnitřních prostor a zde jej nakombinovat s rafinovaným italským stylem. Nádech orientu navíc dodávají umělecké předměty a starožitnosti.

Výsledek působí nejenom vysoce luxusním dojmem: Elegantní prostředí charakteristické svými přírodními barvami a jednoduchými tvary přímo vybízí k strávení příjemných chvil. Stejnou atmosférou jsou prodchnuty i koupelny, které zvou k relaxaci a jejichž zvláštní kouzlo spočívá v hodnotných površích a mramorových obkladech. Srdcem koupelny jsou koupací vany Meisterstück Classic Duo Oval od Kaldewei z hodnotné, recyklovatelné smaltované oceli. Studio Reveria se pro modely Meisterstück od Kaldewei rozhodlo hlavně kvůli výjimečnému designu a vysoké kvalitě a udržitelnosti těchto výrobků. Špičkový výrobce koupelnového vybavení je i na jih od Alp v designérské a architektonické branži stále více vnímán jako průkopník ochrany životního prostředí a udržitelnosti.

Kaldewei Mandarin Oriental Lago di Como Bathroom Gran Vista Lago Suite
Kaldewei Mandarin Oriental Lago di Como Bathroom Premier Suite

Modely Meisterstück Classic Duo Oval od Kaldewei z recyklovatelné smaltované oceli mění koupelny Villa Quercia ve skutečné wellness oázy. Klasicky tvarovaná volně stojící koupací vana v sobě spojuje nadčasovou eleganci a absolutně moderní design. A proč je smaltovaná ocel Kaldewei tak dokonalá pro komerční objekty? Jsou to vynikající vlastnosti materiálu, díky nimž je povrch příjemný na dotek, a výrobky z ní jsou dlouhověké a snadno udržovatelné. Meisterstück Classic Duo Oval je navíc charakteristická svým hladkým panelem bez jakýchkoli spár. Na přání lze volně stojící vanu opatřit povrchem usnadňující péči, takže vyhoví i náročným hygienickým

Klasicky tvarovaná volně stojící koupací vana Meisterstück Classic Duo Oval v sobě spojuje nadčasovou eleganci a absolutně moderní design. A proč je smaltovaná ocel Kaldewei tak dokonalá pro komerční objekty? Jsou to vynikající vlastnosti materiálu, díky nimž je povrch příjemný na dotek, a výrobky z ní jsou dlouhověké a snadno udržovatelné. Vana Meisterstück Classic Duo Oval je navíc charakteristická svým hladkým panelem bez jakýchkoli spár. Harmonický soulad měkkých, oválných obrysů, kónického vnějšího tvaru a úzkého okraje vytváří velmi ušlechtilý vzhled. A díky dvěma pohodlným zádovým opěrkám nestojí relaxační koupeli nic v cestě – ať už o samotě nebo ve dvou. Na přání lze volně stojící vanu opatřit povrchem usnadňující údržbu, takže vyhoví i vysokým hygienickým požadavkům hotelové branže.

www.kaldewei.cz