Napište, co hledáte

Malé domácí spotřebiče z designové kolekce gorenje Karim Rashid – praktické vánoční dárky, které potěší

Share

08Gorenje spolehlivě bourá mýtus, že praktické dárky do domácnosti nejsou pod vánočním stromečkem příliš vítány. Set výrobků z designové kolekce gorenje Karim Rashid – rychlovarná konvice, elektronická kuchyňská a osobní váha v ultra tenkém provedení – zaručeně potěší každého obdarovaného. Mistrovsky spojují technologickou dokonalost, spolehlivou funkčnost a mimořádně atraktivní vzhled.

Výrobky z dílny legendy průmyslového designu Karima Rashida nechybí ve stálých sbírkách prestižních galerií, pracoval v bezmála 40 zemích a na seznamu jeho klientů jsou světové značky jako Audi, Estee Lauder, Giorgio Armani, Kenzo, Prada, Sony, Swarovski, Toyota a mnoho dalších. Nyní jeho nezaměnitelný rukopis, nápady a invence zdobí produkty značky gorenje, které se stanou funkční ozdobou každé domácnosti.

Malé domácí spotřebiče z designové kolekce gorenje Karim Rashid:

Kuchyňská váha Gorenje designed by KARIM RASHID: Dotykové elektronické ovládání, LCD display s modrým podsvícením, automatické vypnutí, rozlišení 1 gr., maximální nosnost 5 kg. Gumové nožičky pro zajištění stability, ultra slim desing a jednoduché čištění. Rozměry výrobku (šxvxh): 17 x 1,8 x 22 cm.

0304

Osobní váha Gorenje designed by KARIM RASHID: LCD display, automatické vypnutí, rozlišení 100 gr., maximální nosnost 180 kg. Gumové nožičky pro zajištění stability, ultra slim design a jednoduché čištění. Rozměry výrobku (šxvxh): 30,5 x 1,7 x 32 cm.

0102

Keramická rychlovarná konvice designed by KARIM RASHID. Výkon 1630 W, objem nádoby 1 L, modré podsvícení spínače, pevný filtr vodního kamene, otočná základna 360°, prostor pro uskladnění připojovacího kabelu a ochrana před provozem bez vody. 

050706

TEXT: Gorenje
FOTO: Gorenje
ZDROJ: Gorenje