Napište, co hledáte

Mimořádně odolný nanolaminát v novém kabátku

Mimořádně odolný nanolaminát v novém kabátku

Share

Sametový vzhled, mat, na kterém nezůstávají otisky prstů, a extrémní odolnost vůči mechanickému poškození… To jsou vlastnosti inovativního nábytkového materiálu FENIX s nanočásticemi na povrchu, který se nově představuje v šesti působivých sytých pastelových odstínech.

Revolučním materiálem, který ve všech ohledech hravě odolá náročnému kuchyňskému i koupelnovému prostředí a lze použít jak pro nábytkové plochy, tak i obklady stěn, je HPL laminát FENIX. Neohrozí ho vysoké teploty ani vlhkost, a navíc vyniká vysokou mechanickou odolností zahrnující rezistenci vůči škrábancům a nárazům. „Za tyto jedinečné vlastnosti vděčí FENIX především unikátní technologii výroby, při které se na jeho povrch nanesou nanočástice a vytvrdí elektronovým paprskem. Tím FENIX získává na svém povrchu jednolitou vrstvu bez jakýchkoliv pórů,“ vysvětluje Martin Dusík, obchodní ředitel společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů. Právě kombinace nanočástic s vysokotlakým laminátem stojí za mimořádnou odolností výsledného materiálu.

V nových odstínech i cenově dostupnější

Nanočástice na povrchu FENIX ale výrazně ovlivňují také jeho estetickou kvalitu – dodávají mu jeden z nejhlubších matů na trhu a sametovou hebkost na dotek, která je podpořena rezistencí vůči otiskům prstů. Kromě stávajících barevných provedení bílá, slonová kost, černá, šedá a béžová lze FENIX vybírat také v šesti nových exkluzivních odstínech – bromová šedá, šedý Londýn, zelená, tmavě červená, antracitově šedá a arabská modrá. „Naše nábytková dvířka FENIX s nanopovrchem jsou navíc v plnohodnotném oboustranném provedení, takže si lze jejich barevnost užít i na zadní straně dvířek, což rozhodně nebývá standardem,“dodává Martin Dusík z Trachey.

Šestice nových odstínů nejen více jak zdvojnásobila dosavadní nabídku, ale navíc s sebou přinesla i další změnu – FENIX je nyní cenově mnohem dostupnější, a to v nových i původních dekorech.

www.trachea.cz