Napište, co hledáte

Netradiční stany k odpočinku od Frey Sewell

Share

01Nápadité vaky od britské návrhářky Frey Sewell si hledají své místo na trhu. Nejen dospělí mohou relaxovat ve stanu doma, kanceláři nebo na cestách, ale i děti si vychutnají chvíli odpočinku třeba ve škole.

 

Tento odpočinkový i pracovní vak je určen pro odvážné milovníky designu. Stan se hodí pro někoho, kdo si chce zdřímnout, potřebuje klid na práci nebo chce z jiného důvodu uniknout ruchu okolního světa. Uvnitř vaku jsou plstěné polštáře, které nahrazují pevnou desku pod notebook, zároveň vytváří teplé a příjemné prostředí uvnitř stanu. Člověk tak získá svůj vlastní prostor v podstatě kdekoliv a malá štěrbina umožní uživatelům zcela se uzavřít od okolí, kde jim nic nebude odvádět pozornost od práce nebo odpočinku. 

Struktura stanu je zhotovena z 100% vlněné plsti, která zaručuje vysokou úroveň tepelné i akustické izolace a měkkou hmatovou úpravu. Uvnitř vaku jsou skryté LED diody, které mění barvu podle nálady uživatele. Pro umocnění pocitu strávených chvil ve stanu navrhuje autorka Frey využití vonných polštářků, rozmístěných uvnitř vaku.  

TEXT: Přibyl, redakce OH
FOTO: freyjasewell.co.uk

 

Další článek