mit eigener kryptowährung geld verdienen grössten krypto börsen bitcoin jetzt noch kaufen kann man noch in bitcoin investieren
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Nový pokoj pro syna

Share

pokoj pro chlapce -Harrell RemodelingMožná už vám došly nápady a inspirace. Možná si myslíte, že nemá cenu lámat si hlavu nad tím, jak by chtěl dospívající kluk zařídit svůj pokoj. Ale opak je pravdou. Odborníci a psychologové na problematiku dospívání vědí, jak důležité je, aby se adolescent cítil ve svém pokoji příjemně.

V tomto nelehkém období, kdy se z kluka stává mladý muž,

se mění i jeho priority a přání. Vyžaduje své soukromí, prostor pro své zájmy a koníčky, azyl kde se může v případě potřeby skrýt.Kam si může pozvat své přátele.

Koneckonců pokoj se stává vizitkou jeho vkusu. Místo jeho počáteční seberealizace. V mnoha případech se dá z výzdoby odvodit i směr, kterým se bude do budoucna ubírat.

Ne každý kluk má ale potřebnou představivost a schopnost vidět pokoj i z praktického úhlu pohledu. Proto je někdy zapotřebí držet ochranou ruku nad zařizováním pokoje.

Psací stůl by měl být vždy co nejblíže zdroje přirozeného osvětlení, tedy okna. Naopak postel na spaní je vhodné umístit do méně osvětlených částí místnosti. Po strategickém umístění těchto kusů nábytku se teprve můžeme rozmýšlet, kam dát šatník. Zde se pravděpodobně nebudeme potýkat s takovými nároky a požadavky jako u dívek. Určitě se ale zapotíme při správném rozložení audio přehrávačů.

Pokud není vaše dospívající ratolest vedena k pořádku odmalička, těžko ji donutíte mít uklizeno v celém pokoji. Pak je na zvážení, zda jí plnit pokoj otevřenými policemi. Jestli nebude vhodnější vybavit místnost uzavřenými skřínkami, kde není nic vidět.

Podívejte se s námi na návrhy pro dospívající mladíky.

(Zdroj: obrázky – decoist)

[widgetkit id=212]