Napište, co hledáte

Obytný soubor Na Štěpánce

Share

radovky2Luxusní bydlení Na Štěpánce nabízí v I. etapě celkem 10 řadových domů a 47 bytových jednotek v 8 viladomech a v II. etapě 92 bytových jednotek ve 12 viladomech v krásném prostředí přírodní lokality Slivenec v dispozicích od 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 6+kk se zahrádkami, terasami, garážemi a zajímavým dispozičním řešením s výhledem do všech čtyř světových stran klidné okolní krajiny.

Exkluzivní rezidenční projekt v atraktivní lokalitě pražského Slivence je navržen tak, aby přirozeně zapadl do místní zástavby, nenarušil její dosavadní ráz a přitom vytvořil bydlení pro klienty s potřebami a vkusem vysokého standardu 21. století. Majitelům bytů i řadových domů umožní plně si vychutnat krásný výhled na Prahu i na okolní přírodu.

Dnešní Slivenec díky své výhodné poloze a snadné dostupnosti centra města je vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Dopravní obslužnost je zajišťována autobusovými linkami MHD a dnes již také napojením na tramvajovou trať na sídlišti Barrandov a dále pak na trasu metra B. Autem se dostanete na silniční okruh, který Vás propojí nejen s celou Prahou, ale i s celým světem, protože na letišti jste za 15 minut.

Kompletní občanská vybavenost vytváří ze Slivence lokalitu s nadstandardními podmínkami pro bydlení. 

(Zdroj: www.mramorka.cz)

 

Předchozí článek
Další článek