Napište, co hledáte

Pip Studio – designová značka z Holandska jedinečná svou koncepčností a jiskrou

Pip Studio – designová značka z Holandska jedinečná svou koncepčností a jiskrou

Share

Ložní povlečení mimořádné kvality PiP od rodinné firmy s dlouholetou tradicí zakoupíte od Klira Bohemia

Pip Studio je ucelený koncept, který umožňuje designérům nepřeberné množství kombinací. Lifestylová značka Pip vybavuje a dekoruje domácnosti či chalupy stejně jako apartmány i hotely. Jednací místnosti nebo kanceláře jsou díky jejím výrobkům útulnější a příjemnější. Kombinovat a pohrát si s barvami a dekory zvládne šikovná rodina i sama, stačí jen v kolekci sledovat barevnou linku.

„Pip je luxusní mnohopatrová bonboniéra pro interiérové designéry a architekty, každý si najde svou oblíbenou příchuť.“ 

Návrhářka Anke van der Endt říká, že výrobky od značky Pip jsou „happy products for happy people“, což dokazuje v některých svých velmi hravých a barevných kolekcích.

Příběh značky Klira Bohemia s. r. o. vypráví o malé rodinné firmě, která přináší do Čech i na Slovensko kvalitní a jedinečné holandské značky Pip Studio a VTWONEN. „V Holandsku jsme se potkali s úžasnou rodinou van Beynumových, která vyrábí jedinečné povlečení v takové kvalitě, jaká u nás téměř nemá konkurenci. Setkali jsme se také s výrobci a návrháři porcelánu, domácích dekorací, tašek a kabelek Pip. Naše rozhodnutí distribuovat tuto krásnou holandskou značku s duší a jiskrou bylo rychlé a jasné,“ říká majitelka a ředitelka firmy paní Růžena Mimrová.

Ložní povlečení mimořádné kvality od rodinné firmy s dlouholetou tradicí Pip studio

Povlečení z bavlněného perkálu je obecně jedinečným výrobkem na našem trhu. Jde o materiál, který se zkvalitňuje praním. „Já říkám, že zraje jako víno – čím je starší, tím je jemnější, hebčí a kvalitnější,“ vysvětluje paní Mimrová a dodává, že síla vláken a hustota tkaní je opravdu unikátní.

Dech se tají při výběru porcelánových sad a vybavení do kuchyně. Cena je přijatelná, což zpravidla překvapí klienty, kteří si myslí, že z hlediska ceny jde o takzvanou high-end úroveň. Design a možnosti kombinací jsou úžasné. V nabídce jsou dokonce zajímavé dárky a třeba i svatební dary. Luxusní balení a velmi povedené dárkové boxy zároveň vyřeší dilema o vhodných a elegantních darech.

Vysoce elegantní a nadčasovou kolekci Royal si naše klientela velmi zamilovala. Barevné Royal Flower vypadají jako zámecké kousky z 18. století a když se zkombinují s Royal White nebo s Yerseke, připravíte velmi elegantní stolování, které poskytne témata k hovoru s návštěvou klidně i na dlouhé hodiny.

Elegantní a nadčasová kolekce Royal

Domov se z domu stane jen tehdy, když máte dost polštářů. Pip nabízí širokou škálu tvarů, barev i velikostí těchto textilních doplňků v každé designové lince a ve všech kolekcích. Třešničkou na dortu je možnost sladit dekorační polštáře se svícny, vázami a mísami. Vytvářejte kontrasty nebo slaďte vše v jednom odstínu. Se značkou Pip bude místnost vždycky zářit a vy v ní.

K dokonalosti už chybí jen velmi kvalitní bavlněné froté ručníky ve stejných dekorech jako župany, do nichž se po koupeli zachumláte, abyste si ošetřili pleť kosmetikou uloženou v kosmetickém kufříku Pip, který stojí na umyvadle vedle porcelánové koupelnové sady na mýdlo a kartáček na zuby.

Produkty Pip se prodávají on-line na několika vybraných e-shopech v Čechách i na Slovensku. My ale vždycky doporučujeme vybrat si osobně, nejlépe s designérem po boku. A pokud ve svém okolí šikovného nemáte interiérového designéra, rádi vám poradíme v našem showroomu v Děčíně nebo doporučíme prodejnu s výrobky značky Pip, kterou máte nejblíže.

Architekti, designéři a obchodníci,
jste srdečně zváni do našeho showroomu Klira Bohemia s.r.o., 
Areál Armex – Hala K
Folknářská 1246/21
405 02, Děčín II – Nové Město
Tel.: +420 602 953 213
Mail: klirabohemia@gmail.com
www.klirabohemia.cz