Napište, co hledáte

Pod Ladronkou

Share

pod ladronkouDostali jste se do životní situace, kdy od bydlení očekáváte více než přechodný azyl. Už nejde jen o to mít kde přespat před dalším náročným pracovním dnem, už nechcete dělat kompromisy a naopak vyžadujete, aby vám bydlení poskytlo veškerý dostupný komfort ve všech oblastech života od rodinného zázemí, přes relaxaci a volnočasové aktivity, až po opěrné body vašeho profesního růstu. Naplňte svá očekávání v unikátním rezidenčním projektu Pod Ladronkou!

Protože detaily hrají velkou roli

Prvotřídní rezidenční projekt Pod Laronkou tvoří komplex dvou originálně navržených budov, čtyřpodlažní a pětipodlažní, se společným podzemním a prvním nadzemním podlažím. Sofistikované dispoziční řešení umožnilo efektivní umístění 26 nadstandardních bytových a 2 nebytových jednotek s odpovídajícím prostorem pro parkování v podobě velkorysých garážových a venkovních parkovacích stání. Ke každé bytové jednotce náleží také sklep v suterénu domu.

Protože výběr je důležitý

Detailní práce s prostorem v rámci všech jednotek otevřela příležitosti k nebývale funkčnímu a zároveň vysoce komfortnímu bydlení. Svébytný projekt Pod Ladronkou uspokojí svou nabídkou i zcela konkrétní představy o podobě bydlení. Ukrývá totiž bytové jednotky od kompaktnějších jednopokojových bytů (od 40 m2) až po pětipokojové luxusní střešní byty typu penthouse s velkorysýmu terasami, které nabídnou panoramatické výhledy na Prahu.

Protože bydlení není jen na okrasu

Důkazem, že je projekt Pod Ladronkou skutečným bydlením pro život, je promyšlené řešení úložných prostorů reprezentované šatnami, komorami a připravenými velkorysými výklenky pro vestavěné skříně. Kvalitní sanita pak již jen decentně dokresluje obrázek vysokého standardu nastaveného dřevěnými eurookny, podlahami a dveřmi.

Protože světlo znamená život

Kouzlo lokality, v níž se projekt Pod Ladronkou nachází, mohou obdivovat obyvatelé všech bytových jednotek díky velkým oknům s výhledem do okolí sahajícím od země až po strop. Jižní a jihozápadní orientace stavby navíc zaručuje, maximální dostupnost slunečního záření po většinu dne. To oceníte také na příjemných předzahrádkách u bytů v prvním nadzemním podlazí nebo u komfortních zimních zahrad na terasách bytů. 

Více o projektu: Pod Ladronkou
Developer: V Invest CZ a.s.
Ceník: zde

Předchozí článek
Další článek