Napište, co hledáte

CUBIC HOUSE

Share

66Projekt, který si zamilujete pro jeho odvážný vzhled i nápadité provedení. Projekt, který na trhu nemá konkurenci. Seznamte se s CUBIC HOUSE, který přináší vše, co očekáváte od exkluzivního bydlení, a ještě něco navíc. Tento moderní rezidenční projekt je realizován v atraktivní lokalitě Prahy 5, Košířích, na samém konci slepé ulice Pod Šmukýřkou. Díky své ploze projekt zajišťuje budoucím obyvatelům maximální obytný komfort a absolutní soukromí.

CO PROJEKT NABÍZÍ
CUBIC HOUSE dává bydlení nový rozměr. Nechá vás volně dýchat prostřednictvím velkého množství exteriérových ploch v podobě slunných teras, zelených střech a předzahrádek. To vše patří ke standardu moderního, komfortního a zároveň účelného bydlení, kterým projekt nesporně je. Vysoká světlá výška jednotlivých podlaží umožňuje instalaci dvojitých podlah i SDK podhledů, aby byla stavba schopna uspokojit i nejnáročnější technologické požadavky budoucích obyvatel. Veškeré rozvody nutné pro technologie je možné vést buď připraveným vytrubkováním ve zdech jednotlivých pokojů, nebo v podlahách a podhledech. Vysoký standard bydlení zajišťuje rovněž bezrámové zasklení oken, které dokonale propojuje bytovou plochu a velkorysé plochy teras, interiéry tak budou prosvětlené a vzdušné. Díky výhodné východní a částečně jižní orientaci se interiéry nebudou přehřívat a naopak v letních dnech nabídnou příjemný úkryt před horkými letními paprsky.

Všechny terasy budou vyhotoveny v kombinaci exotických dřevin, travního koberce a extenzivní zeleně. Terasy rovněž umožní instalaci jucuzzi ke každému bytu. Zároveň budou mít všechny terasy maximální soukromí vzhledem k důmyslně řešenému systému odstínění s využitím zeleně. Díky velkým plochám oken a teras získává bydlení další rozměr. V projektu se podařilo dokonale využít exteriérů a okolní zeleně, která tvoří bariéru jakýmkoliv pohledům z okolí. 

Více o projektu: Cubic House
Developer: Stone & Belter
Ceník: zde

 

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále