comdirect kryptowährungen handeln enigma kaufen kryptowährung dz bank devisenhandel hauptwährungen investieren in bitcoin oder ethereum mining process kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

CUBIC HOUSE

Share

66Projekt, který si zamilujete pro jeho odvážný vzhled i nápadité provedení. Projekt, který na trhu nemá konkurenci. Seznamte se s CUBIC HOUSE, který přináší vše, co očekáváte od exkluzivního bydlení, a ještě něco navíc. Tento moderní rezidenční projekt je realizován v atraktivní lokalitě Prahy 5, Košířích, na samém konci slepé ulice Pod Šmukýřkou. Díky své ploze projekt zajišťuje budoucím obyvatelům maximální obytný komfort a absolutní soukromí.

CO PROJEKT NABÍZÍ
CUBIC HOUSE dává bydlení nový rozměr. Nechá vás volně dýchat prostřednictvím velkého množství exteriérových ploch v podobě slunných teras, zelených střech a předzahrádek. To vše patří ke standardu moderního, komfortního a zároveň účelného bydlení, kterým projekt nesporně je. Vysoká světlá výška jednotlivých podlaží umožňuje instalaci dvojitých podlah i SDK podhledů, aby byla stavba schopna uspokojit i nejnáročnější technologické požadavky budoucích obyvatel. Veškeré rozvody nutné pro technologie je možné vést buď připraveným vytrubkováním ve zdech jednotlivých pokojů, nebo v podlahách a podhledech. Vysoký standard bydlení zajišťuje rovněž bezrámové zasklení oken, které dokonale propojuje bytovou plochu a velkorysé plochy teras, interiéry tak budou prosvětlené a vzdušné. Díky výhodné východní a částečně jižní orientaci se interiéry nebudou přehřívat a naopak v letních dnech nabídnou příjemný úkryt před horkými letními paprsky.

Všechny terasy budou vyhotoveny v kombinaci exotických dřevin, travního koberce a extenzivní zeleně. Terasy rovněž umožní instalaci jucuzzi ke každému bytu. Zároveň budou mít všechny terasy maximální soukromí vzhledem k důmyslně řešenému systému odstínění s využitím zeleně. Díky velkým plochám oken a teras získává bydlení další rozměr. V projektu se podařilo dokonale využít exteriérů a okolní zeleně, která tvoří bariéru jakýmkoliv pohledům z okolí. 

Více o projektu: Cubic House
Developer: Stone & Belter
Ceník: zde

 

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále