Napište, co hledáte

Rezidence SPIRITKA

Share

spiritka cam02 final v2Rezidence SPIRITKA je elegantní rezidenční komplex navržený pro rodinu současných dní. Poptávka po příjemném rodinném bydlení v klidné lokalitě ve spojení s výhodami velkoměsta je velká. Rezidence SPIRITKA na tuto poptávku reaguje svým neotřelým konceptem a nabízí 18 zajímavých řešení v otázce bydlení: 1 solitérní vila, 4 designové řadové domy a 13 prostorných bytů ve vila-domě v jižním svahu Ladronky.

Vila

Samostatně stojící objekt byl výzvou, kterou architekt projektu zvládl na výbornou. Je pravda, že tento dům je tak charakteristický, že jej budete buď milovat, nebo jej s respektem obejdete. Vila využívá maximálně pozemek, na kterém je položena. V přízemí objektu se nachází krytá, prostorná parkovací stání (až pro 4 automobily) a nebytová jednotka, ideální jako kancelář nebo prostor pro soukromou praxi. Obytné patro, skryté zá překrásnou dřevěnou fasádou nabízí velký obývací prostor s kuchyňskou linkou a privátní zónu s ložnicí pro rodiče (s en-suite koupelnou) a dvěma dětskými pokoji s šatnou a koupelnou. Velká terasa (52 m2) s klidným posezením pod pergolou je dostupná skoro ze všech pokojů domu a bude zajišťovat dostatečný odstup od okolní ulice. Tím, že je obytná zóna usazená do zvýšeného patra, tak je soukromí budoucích majitelů domu zcela zajištěno. (fakta: pozemek 463 m2, obytná část: 4+kk+terasa = 225 m2, přízemí s kanceláří, technologií a parkováním: 98 m2, zpevněná plocha + zahrada = 183 m2)

Designové řadové domy

Víte, že průkopníkem řadových domů bylo Holandsko? 95% všech rodinných domů v Holandsku je právě řadového charakteru. Tento styl bydlení totiž poskytuje maximální efektivitu návrhu dispozice a její čistotu při řešení soukromí (oddělení) privátní a obytné zóny uživatelů domu. Každý dům má vlastní 1 garáž a 1 kryté parkovací stání. Přízemí, které je lehce zasunuto do mírného svahu dále poskytuje zázemí pro technologie, úklid, skladovací prostor pro domácnost a prostorný schodišťový trakt do prvého, obytného, patra objektu s obývací části a kuchyní s jídelnou, která velkými francouzskými okny navazuje na případné posezení na terase/zahradě domu. Poslední patro je ryze klidové a privátní, nabízí 4 pokoje, 2 koupelny a dostatek úložných prostor. (fakta, řadový dům, 5+1+zázemí a garáž, celkem užitná plocha: 291 m2, pozemek od: 350 – 400 m2)

Byty

Pro toho, kdo nepotřebuje vlastní zahradu, nicméně se mu líbí život v místě, které tento styl bydlení navozuje, může využít nabídky 13 bytů ve vila-domě rezidence SPIRITKA. Ta nabízí velmi prostorné a světlé byty s výhledy do motolského údolí Prahy 5. Většina bytů je dispozičně navržena tak, že obývací část směřuje do zeleně a ložnice jsou orientovány na jih, kde poskytují krásné výhledy do údolí. Všechny jednotky mají prostorné balkóny, byty v přízemí disponují malou zahrádkou, byty v posledním patře velkými střešními terasami. Nabídka bytů je v rozmezí od 110 m2 (3+kk) až po 240 m2 (6+kk) čisté obytné plochy. Když k tomu ještě připočtete prostorné balkóny, respektive zahrádky nebo terasy, získáte velmi velké a zajímavé byty neotřelých dispozic, které ctí Vaše soukromí a nároky na kvalitu.

Vila dům disponuje 22 parkovacími místy (včetně 2 míst pro invalidy), které jsou umístěné v částečně podzemní garáži objektu. Vjezd do budovy je kontrolovaný rezidenty a to dálkovým ovládáním, nebo magnetickou kartou. Za každým parkovacím stáním jsou uzamykatelné sklepní kóje. Celý prostor je monitorován zabezpečovací technikou napojenou na centrální pult bezpečnostní agentury. Na byt vychází 2-3 parkovací stání pro velké byty a pro menší byty pak po jednom parkovacím stání. Jednotlivá patra jsou propojeny dvěma moderními výtahy. 

Více o projektu: Rezidence SPIRITKA
Developer: BM Develop s.r.o.
Ceník: zde

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále